Kiciński: "Może powstanie kolejny Wiedźmin, ale już bez Geralta"

StrefaInwestorow.pl / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kici%C5%84ski%3A+%22Mo%C5%BCe+powstanie+kolejny+Wied%C5%BAmin%2C+ale+ju%C5%BC+bez+Geralta%22-136926
Jeśli liczyliście na to, że po premierze "Cyberpunk 2077" CDP RED rozpocznie prace nad kontynuacją przygód Geralta, to mamy dla Was złe wiadomości. Jak donosi serwis StrefaInwestorow.pl, Adam Kiciński, prezes studia, powiedział, że historia Geralta z Rivii przedstawiona w dotychczasowej trylogii została zakończona i nie będzie kontynuowana. Nie wyklucza on jednak, że w przyszłości może powstać nowa gra w uniwersum wiedźmińskim. Na tę chwilę wszyscy pracownicy skupiają się na dokończeniu "Cyberpunk 2077" i tworzeniu gry multiplayer w jego świecie.


Cyberpunk 2077został już nawet zgłoszony już do agencji oceniających gry (PEGI, ESRB), o czym poinformował parę dni temu na Twitterze Adam Badowski z CDP RED, jednak tym na co czekamy jest potwierdzenie doprowadzenia kodu gry do statusu GOLD, czyli gotowej do wysłania do tłoczni. Do tego czasu nie pozostaje nam nic innego, jak wierzyć, że kolejnej zmiany daty premiery już nie będzie.