Kiedy nowe odcinki "Squid Game" na platformie Netflix? Uzbrójcie się w cierpliwość

Vanity Fair / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kiedy+nowe+odcinki+%22Squid+Game%22+na+platformie+Netflix+Uzbr%C3%B3jcie+si%C4%99+w+cierpliwo%C5%9B%C4%87-146513
Kiedy nowe odcinki "Squid Game" na platformie Netflix? Uzbrójcie się w cierpliwość
Hwang Dong-hyuk nie ma dobrych wieści dla fanów serialu "Squid Game". Jak wiadomo, przebój platformy Netflix ma powrócić. Teraz okazuje się, że nie nastąpi to w najbliższym czasie.

Kiedy premiera "Squid Game" sezon 2?Twórca "Squid Game" Hwang Dong-hyuk rozmawiał ostatnio z dziennikarzami "Vanity Fair". Ujawnił im, że ma na razie zaledwie trzy strony pomysłów na scenariusze nowych odcinków. Przewiduje, że praca nad drugim sezonem potrwa na tyle długo, że jego premiery możemy spodziewać się pod koniec 2023 roku lub nawet w 2024 roku.

Hwang Dong-hyuk z całą pewnością przygotuje więcej śmiertelnych gier. Jak zapowiada, w drugim sezonie postawi pytanie, czy prawdziwa solidarność między ludźmi jest w ogóle możliwa.


O czym opowiada "Squid Game"?Pierwszy sezon "Squid Game", który można oglądać na platformie Netflix, opowiada o 456 bardzo różnych od siebie osób, które otrzymują zaproszenia do udziału w tajemniczej grze. Łączy ich jedno – wszyscy mają poważne problemy finansowe. Gra, w której stawką jest 45,6 miliarda południowokoreańskich wonów, toczy się na tajnym i zamkniętym terenie i obejmuje serię "tradycyjnych" dziecięcych zabaw, w których karą za przegraną jest śmierć.

"Squid Game" przeszło do historii, kiedy zostało pierwszym nieanglojęzycznym serialem, który otrzymał od Amerykańskiej Gildii Aktorów nominację w kategorii najlepsza obsada serialu dramatycznego. Zdobył też trzy nominacje do nagród Złote Globy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego.

Serial Killers o serialu platformy Netflix "Squid Game"