Kiedy obejrzymy "The Last of Us"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kiedy+obejrzymy+%22The+Last+of+Us%22-145548
Kiedy obejrzymy "The Last of Us"?
Czekacie na serialową adaptację "The Last of Us"? No to jeszcze poczekacie. Jak przekonuje Casey Bloys odpowiedzialny w HBO za content, serial będzie miał premierę dopiero w 2023 roku. 


W wywiadzie z TCA Bloys powiedział, że zdjęcia do produkcji wciąż trwają i start sezonu w 2022 roku jest bardzo mało prawdopodobny. Pochwalił się również, że surową montażową wersję pierwszych odcinków i że jest "podekscytowany". Spytany o to, czy stacja liczy na serial formatu nowej "Gry o tron", odparł: "Nie ma i nie będzie czegoś takiego. Pracuję wystarczająco długo, by nie planować i myśleć kategoriami nowej "Gry o tron", "Rodziny Soprano", "Sukcesji", i tak dalej". 

"The Last of Us" – co wiemy o adaptacji gry?"The Last of Us" bazuje na niezwykle popularnej grze wideo studia Naughty Dog. Akcja serialu rozgrywa się 20 lat po upadku cywilizacji za sprawą niosącego śmierć wirusa. Joel (w tej roli Pedro Pascal) zostaje zatrudniony do wyprowadzenia 14-letniej Ellie (Bella Ramsey) ze strefy kwarantanny i doprowadzenie jej do organizacji poszukującej leku. Zlecenie wydaje się proste. Szybko okaże się jednak, że jest inaczej, a Joel i Ellie będą musieli nauczyć się polegać na sobie, jeśli chcą przetrwać w czasie podróży przez zdewastowane Stany Zjednoczone.

Za projekt odpowiadają reżyser "Czarnobyla" Craig Mazin i twórca gry "The Last of Us" Neil Druckmann. Odcinek pilotowy nakręci autor nagradzanej na festiwalach "Wysokiej dziewczyny" Kantemir Bałagow. W reżyserskim składzie znajdą się również Jasmila Zbanić ("Aida") oraz Ali Abbasi ("Granica"). 

W obsadzie są również Merle Dandridge, Nick Offerman, Nico Parker, Gabriel Luna, Jeffrey Pierce i Murray Bartlett

Zobacz zwiastun gry "The Last of Us"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones