Najgorętsze nowości listopada na Netflix

  • Informacja nadesłana
  • VOD, Seriale, Filmy
W listopadzie na Netflix rządy przejmą Olivia Colman ("The Crown") oraz Timothee Chalamet  ("Król"). Czeka nas także wielki powrót jednego z najwybitniejszych w historii twórców kina, Martina Scorsesego, wiele polskich produkcji oraz filmy i seriale, które powoli wprawią nas w świąteczny nastrój. Zobaczcie listę najlepszych z nich: 

*** 


1 listopada
3 21

Niedawno zmarły mąż pod postacią ducha powraca do swojego domu, by nawiązać kontakt z pogrążoną w żałobie żoną.3 21

Historia Mariana, polonisty z liceum, który po wyrzuceniu z pracy musi ułożyć sobie życie, oraz jego kolegi - Ludwika, nauczyciela historii szukającego sposobu na funkcjonowanie w zawodzie.3 21

Okryty złą sławą złodziej próbuje dokonać wielkiego skoku z pomocą uczestniczki ulicznych wyścigów. Para używa zawiłych podstępów, żeby zwieść skorumpowane władze.3 21

Wraz z upływem czasu napięcie rośnie na komisariacie na Florydzie, gdzie skłócona międzyrasowa para czeka na wieści o swoim zaginionym nastoletnim synu.3 21

Książę Hal musi zmienić się z krnąbrnego próżniaka w silnego władcę i walczyć o Anglię nie tylko na polu bitwy, ale również na targanym konfliktami dworze.

"Atypowy" – sezon III


3 21

Sam rozpoczyna studia, a tym samym wkracza na ścieżkę pełną nowych wyzwań. Czy uda mu się nawiązać nowe znajomości i nauczyć się zarządzać swoim czasem?3 21

Tajemniczy kolega z klasy wciąga czwórkę idealistycznych nastolatków w rewolucję wymierzoną w narastającą falę nacjonalizmu, ale ich ruch skręca w mroczną stronę.

3 listopada

"Czarna lista" – sezon VII


3 21

Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

5 listopada


3 21


Minęły dwa lata, odkąd James i Alyssa wyruszyli w koszmarną podróż. Teraz na wolność wychodzi spragniona zemsty kobieta, która ma obsesję na punkcie ofiary nastolatków.

8 listopada
3 21

W Wigilię nad małe miasteczko nadciąga burza śnieżna, która wywraca do góry nogami przyjaźnie, życie uczuciowe oraz przyszłość grupki licealistów.

15 listopada


"The Toys That Made Us" – sezon III


TheToysThatMadeUs_S101_07 (1).jpg

Osoby odpowiedzialne za stworzenie najsłynniejszych zabawek w historii opowiadają o wzlotach, a czasem też upadkach, swoich dzieł wartych miliardy dolarów.3 21

Jeden z twórców filmu "Jak ukraść Księżyc" przedstawia animowaną opowieść świąteczną, w której listonosz zaprzyjaźnia się z tajemniczym konstruktorem zabawek.3 21

W latach 80. w Tokio tajemnicza ekspatka jest podejrzewana o zabójstwo przyjaciółki, która zaginęła po wyjściu na jaw trójkąta miłosnego obu kobiet z fotografem.

17 listopada


"The Crown" – sezon III


3 21

Nastały lata 60. Anglia zmaga się z kryzysem gospodarczym oraz rosnącym w siłę ruchem nacjonalistycznym, a rodzina królewska traci autorytet.

20 listopada
490766.1.jpg

Adaptacja powieści Henryka Sienkiewicza. XVII wiek, na Kresach Wschodnich zbliża się wojna pomiędzy Rzeczpospolitą a Kozakami.

21 listopada


christmasF.jpgŚredniowieczny rycerz w magiczny sposób przenosi się do współczesności i zakochuje w nauczycielce, która przestała wierzyć w miłość. 

22 listopada
3 21

II wojna światowa. Kapral Wydra, żołnierz partyzanckiego oddziału, zmaga się nie tylko z Niemcami i polskimi zdrajcami, ale także z własną przeszłością.3 21

Po tragicznej śmierci męża Maria Skłodowska-Curie poświęca się pracy. Jednak opinię publiczną bardziej interesuje jej życie prywatne.3 21

Sofiane, Victor i Luisa chodzą do jednej szkoły, ale pozornie nic ich nie łączy. Czerpiąc siłę z mocy Voodoo, we trójkę próbują wytropić zabójcę brata jednego z nich.3 21

Grupa przyjaciół, regularnie spotykających się na gry nocne, usiłuje rozwiązać tajemnicę morderstwa.

24 listopada


"Final Space" – sezon II


3 21

Astronauta Gary Goodspeed i jego uroczy kumpel – będący przy okazji kosmitą i pogromcą planet – wyruszają w szaloną międzygalaktyczną podróż. Pragną odkryć miejsce, gdzie kończy się wszechświat.

25 listopada
3 21

Nastoletni chłopak zakochuje się w gościu, który przyjechał na wakacje do jego rodziców.

27 listopada3 21


Martin Scorsese przyjmuje perspektywę mafijnego cyngla i prezentuje epicką opowieść o gangsterach powojennej Ameryki. Na ekranie Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci.

28 listopada
MHW_102_Unit_00607_R.jpg

Uparty ojciec przeżywa wyjątkowo stresujące Święta, gdy jego córka zaprasza do domu nowego chłopaka. W roli głównej Dennis Quaid.

29 listopada3 21


Do Królowego Mostu trafia najgorszy z absolwentów szkoły policyjnej. Jednocześnie miejscowość ta zostaje wybrana na azyl dla świadka koronnego w procesie mafii.


3 21


Do Królowego Mostu przyjeżdża Marina, która ma nauczyć miejscowych policjantów obsługi komputera. Jednocześnie zbliżają się wybory burmistrza.

"Wikingowie" – sezon V, część II

3 21Naturalistycznie przedstawiona historia podbojów nieustraszonego wikinga Ragnara Lothbroka, który poszerza nordyckie wpływy, podważając przywództwo lokalnego jarla.


3 21


W tym nagrodzonym filmie animowanym odcięta dłoń przemierza Paryż w poszukiwaniu właściciela, a w tle snuje się opowieść o młodej miłości i wspomnieniach z dzieciństwa.
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię