Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Lou" znów najpopularniejszym filmem

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+polski+Top+10+tygodnia+%E2%80%93+%22Lou%22+zn%C3%B3w+najpopularniejszym+filmem-147964
Netflix: polski Top 10 tygodnia – "Lou" znów najpopularniejszym filmem
źródło: materialy promocyjne
Niebywała popularność serialu "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" przeniosła się również do Polski. Nasz kraj jest w gronie 92 państw, które utrzymują opartą na faktach produkcję w swoim Top 10, najczęściej na samym szczycie. Równie chętnie ogląda się filmy "Lou" i "Blondynka", które znalazły się na pierwszych miejscach rankingu filmów. Ostatecznie to dramat w reżyserii Anny Foerster uplasował się nad opowieścią o Marilyn Monroe. Jakie inne tytuły znalazły uznanie w oczach polskich subskrybentów platformy Netflix? Przekonajcie się poniżej.

Top 10 filmów Netfliksa w Polsce: 26.09.-2.10.2022

Aby odzyskać węch i kochanka, kobieta detektyw nawiązuje współpracę z perfumiarzem stosującym zbrodnicze metody, żeby stworzyć idealny zapach.


Genialni matematycy, fizycy cząstek elementarnych i kosmologowie zanurzają się w nieskończoności i przedstawiają jej niesamowity wpływ na Wszechświat.


Cienka granica między miłością i nienawiścią okazuje się zabójcza, gdy żona odkrywa romans męża i oboje są gotowi na wszystko, by osiągnąć swój cel.


"Księgowy" to historia Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Zainteresowanie służb i klientów sprawia, że musi uciekać, chroniąc przy tym swoją współpracownicę.


W 1988 roku, po miesiącach przygotowań oraz tysiącach wydanych dolarów, międzynarodowa zimowa wyprawa mająca na celu zdobycie najtrudniejszej góry świata, K2, kończy się niepowodzeniem. Pomimo poczucia klęski szerzącego się wśród himalaistów dwóch Polaków, Maciej Berbeka i Alek Lwow, postanawia zdobyć sąsiadujący szczyt, Broad Peak. Wbrew powszechnej opinii doświadczonych wspinaczy mężczyznom udaje się przekonać kierownika wyprawy, Andrzeja Zawadę, na ryzykowną zmianę planów. Nowy kierunek ekspedycji zmieni i naznaczy życie Maćka w sposób, którego nigdy by się nie spodziewał.


"Blues jazzmana" to pełna kłamstw i tajemnic porywająca opowieść o zakazanej miłości z muzyką bluesową w tle, rozgrywająca się na przestrzeni czterdziestu lat na głębokim Południu USA.


Życie Drei (Camila Mendes), będącej u szczytu popularności w szkole średniej jako alfa – gwiazda całego kampusu, legnie w gruzach w wyniku opublikowania sekstaśmy, o co podejrzewany jest Max (Austin Abrams), jej chłopak i król całej szkoły. Eleanor (Maya Hawke) jest nierozgarniętą przeniesioną uczennicą. Nagle dowiaduje się, że będzie chodzić do szkoły ze swoją dawną prześladowczynią Carissą (Ava Capri), która rozpowiadała o niej paskudne plotki na letnim obozie, gdy obie miały 13 lat, co bardzo ją irytuje. Po sekretnym spotkaniu Drea i Eleanor po kryjomu zawiązują sojusz, by zemścić się na swoich prześladowcach.


Wkrótce po tragicznej śmierci najmłodszego brata w niewyjaśnionych okolicznościach w życie trzech starszych wkrada się chaos.


Oparty na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates film "Blondynka" przedstawia odważną nową wizję życia jednej z największych ikon Hollywood – Marilyn Monroe. Od niestabilnego dzieciństwa Normy Jeane przez jej drogę do sławy i skomplikowane romanse "Blondynka" zaciera granice faktów i fikcji, aby pokazać pogłębiający się rozłam między publiczną i prywatną tożsamością gwiazdy.


W czasie gwałtownej burzy zostaje porwana młoda dziewczyna. Jej matka (Jurnee Smollett) łączy siły z tajemniczą kobietą z sąsiedztwa (Allison Janney), aby doścignąć porywacza. Ta podróż nie tylko wystawi na próbę ich granice, ale także ujawni szokujące sekrety z ich przeszłości.Top 10 filmów Netfliksa w Polsce: 26.09.-2.10.2022(Sezon 2) Opowieść o brytyjskiej rodzinie królewskiej w drugim sezonie znajduje swoje rozwinięcie. W roli królowej Elżbiety powraca Claire Foy, a jako książę Filip znowu zobaczymy Matta Smitha.


(Sezon 1) The Crown opowiada o losach brytyjskiej monarchii – począwszy od objęcia tronu przez Elżbietę II. W rolę niedawno zmarłej królowej wcielały się kolejno: Claire Foy, Olivia Colman i Imelda Staunton.


(Sezon 6) Kapitan Ryder i jego ekipa podejmują liczne ekscytujące wyzwania w swoim rodzinnym mieście zwanym Zatoką Przygód. Animacja dla najmłodszych jest rekordzistą – wśród najchętniej oglądanych seriali w Polsce szósta seria znalazła się już po raz 40.


(Sezon 5) Ryder i jego nieustraszona psia ekipa powracają z misją robienia dobrych uczynków. Tym razem ratują tajemniczą istotę i pomagają zagubionemu strusiowi wrócić do domu.


(Sezon 1) W dniu ślubu studentki medycyny Kaśki z zamożnym chirurgiem plastycznym Janem rodziny młodej pary zdają sobie sprawę, że jedyne co ich łączy to sekrety i kłamstwa. Tajemnice obu stron zostaną ujawnione podczas uroczystości ślubnej.


(Sezon 1) Życie mężczyzny do towarzystwa zaczyna chwiać się w posadach, gdy angażuje się on w sprawy rodzinne klientki i łamie podstawową w swojej pracy zasadę: nie zakochiwać się.


(Sezon 2) Nowy rok szkolny rozpoczyna się pod czujnym okiem byłej dyrektorki Alfei, Rosalindy. Nie ma śladu po Spalonych, pani Dowling "zniknęła", a Silva odsiaduje wyrok za zdradę, za to szkoła doczekała się nowej magii, nowych relacji i nowych twarzy. Gdy wróżki zaczynają znikać w nocy, Bloom i jej paczka odkrywają czyhające zagrożenie, które muszą powstrzymać, zanim zagrozi Innemu światowi.


(Sezon 5) Nie słabnie popularność nowej wersji niegdyś popularnego serialu, który zagościł w Polsce na koniec lat 80. W netfliksowej "Dynastii" członkowie rodziny Carringtonów walczą o władzę nad wspólną firmą.


(Sezon 1) Kiedy zbuntowana Elżbieta "Sissi" spotyka Franciszka, cesarza Austrii, odurzająca miłość młodej pary całkowicie zaburza strukturę władzy na wiedeńskim dworze. Po ślubie młodziutka cesarzowa ma przeciwko sobie nie tylko swoją teściową, suwerenną, żądną władzy Zofię, ale także brata Franciszka, Maksymiliana, który sam pragnie tronu (i Sissi). Gdy wojska wroga formują się na granicach imperium Habsburgów, mieszkańcy Wiednia powstają w proteście przeciwko cesarzowi. Elżbieta musi się dowiedzieć, komu może zaufać i jak wysoka jest cena za bycie prawdziwą cesarzową i nadzieją dla ludu.


(Miniserial) W latach 1978 - 1991 Jeffrey Dahmer dokonał siedemnastu odrażających morderstw. Serial "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera" przedstawia szczegóły tych horrendalnych zbrodni oraz ich defaworyzowane społecznie ofiary i środowiska, z których pochodziły. To właśnie systemowy rasizm i błędy policji pozwoliły jednemu z najgroźniejszych seryjnych morderców w Ameryce mordować przez ponad dekadę w biały dzień.

Zwiastun serialu "Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones