Peter Jackson nie nakręci filmu dla DC

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Peter+Jackson+nie+nakr%C4%99ci+filmu+dla+DC-128570
Wbrew szerzącym się plotkom, Peter Jackson nie będzie jednym z reżyserów należących do filmowego uniwersum DC Comics. 

GettyImages-56077418.jpg Getty Images © Robert Patterson


W zeszłym miesiącu gruchnęła wiadomość, że Nowozelandczyk planuje nowy film: miał to być albo kinowy powrót do Śródziemia, albo nieujawniony jeszcze film DCEU. W trakcie wywiadu promującego swoją najświeższą produkcję, "Zabójcze maszyny", reżyser wyraził się jasno w tej sprawie: 

"To tylko plotki, nie mają nic wspólnego z prawdą. Nie rozmawiałem z nikim o tym. Nie jestem fanem komiksów, nigdy ich nie czytałem, więc to nie o mnie mowa. Nie jestem zainteresowany adaptowaniem żadnego z nich, więc powtórzę, że nie jest to prawdą. Filmy z DCEU oraz serial na motywach "Władcy Pierścieni" powstają beze mnie i mówiąc szczerze, jestem zadowolony z tego faktu, mam czas na inne projekty. 

Jednym z tychże projektów jest film wojenny "14-19 Now", w którym wykorzystane i poddane specjalnej komputerowej obróbce zostaną materiały archiwalne z I Wojny Światowej. Inne pozostają raczej w sferze plotek: mówiło się m.in. o sequelu "Tintina" - ambitnego animowanego przedsięwzięcia, które niestety nie sprostało oczekiwaniom studia w box office. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones