Po 5 latach Kiersey Clemons znów dostała angaż do "The Flash"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Po+5+latach+Kiersey+Clemons+zn%C3%B3w+dosta%C5%82a+anga%C5%BC+do+%22The+Flash%22-141642
Po 5 latach Kiersey Clemons znów dostała angaż do "The Flash"
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Jak donosi The Hollywood Reporter, Kiersey Clemons otrzymała angaż do widowiska "The Flash". Wcieli się w Iris West - postać, którą zdążyła już poznać.

Historia Clemons i postaci West sama mogłaby posłużyć za podstawę interesującego scenariusza. Aktorka pierwotnie została wybrana na odtwórczynię Iris do widowiska "The Flash" latem 2016 roku. Było to w czasie, kiedy na stołku reżyserskim zasiadał Rick Famuyiwa, który miał okazję z nią pracować przy okazji "Dope". Planowano też postać przedstawić widzom w krótkim epizodzie w "Lidze Sprawiedliwości".

Kilka miesięcy później Famuyiwa pożegnał się z "The Flash". Po sieci zaczęły krążyć pogłoski o tym, że Warner Bros. chciałoby wymienić Clemons na inną aktorkę. W między czas aktorka zdążyła pojawić się na planie filmu "Liga Sprawiedliwości". Jednak jeszcze w czasach, gdy reżyserem był Zack Snyder, scena z jej udziałem została usunięta. Joss Whedon nic w tej sprawie nie zmienił. Podobno scena Clemons znajduje się w "Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera". Przekonamy się o tym już za tydzień.

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Nie wiadomo więc, jak istotna będzie postać Iris West w widowisku, które reżyseruje Andy Muschietti.