Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Powstanie+%22Flashpoint%22+zale%C5%BCy+od+sukcesu+%22Ligi+Sprawiedliwo%C5%9Bci%22-125612

Powstanie "Flashpoint" zależy od sukcesu "Ligi Sprawiedliwości"?

  • MovieWeb
  • autor: jp
  • Filmy
Na Comic-Conie w San Diego studio Warner Bros. ogłosiło plany realizacji projektu "Flashpoint". Od tego czasu o filmie zrobiło się jednak cicho. Justin Kroll, reporter magazynu Variety, ujawnił ostatnio informacje, które mogą wyjaśniać tę ciszę medialną.

Ezra-Miller-in-The-Flash-Movie.jpg

Śledziłem proces przygotowywania wielu filmów, zwłaszcza "Flashpoint", zdradził Kroll. Słyszałem, że studio spowolniło proces poszukiwania reżysera, żeby zobaczyć najpierw, jak poradzi sobie "Liga Sprawiedliwości". Nie wiem, czy każdy bohater faktycznie dostanie własny film. "Aquaman" jest już nakręcony, w najbliższym czasie nie ma jednak szans na "Cyborga", podobnie jest z "Człowiekiem ze stali 2". Słyszałem, że ich obecna polityka to "zobaczmy, jak poradzi sobie najnowszy film i wtedy ruszajmy z pracą nad kolejnymi".

W tej chwili jedyną potwierdzoną premierą DC na przyszły rok jest "Aquaman" w reżyserii Jamesa Wana. W 2018 mają ruszyć zdjęcia do "Shazam!", "Wonder Woman 2" i "Suicide Squad 2"

"Flashpoint" to mini-seria komiksowa autorstwa Geoffa Johnsa i Andy'ego Kuberta z 2011 roku. W tej historii Barry Allen (czyli Flash) budzi się pewnego dnia w alternatywnej rzeczywistości, gdzie np. Batmanem jest Thomas Wayne (ojciec Bruce'a). Tylko Barry pamięta poprzedni świat.  

3 21

zobacz też: