Poznaj fabułę anulowanego sequela "Superman: Powrót"

IESB, /Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poznaj+fabu%C5%82%C4%99+anulowanego+sequela+%22Superman%3A+Powr%C3%B3t%22-68112
W Warner Bros. trwają prace nad kolejnym "Supermanem", za którego reżyserię odpowiada Zack Snyder. Tymczasem w sieci pojawiło się kilka ciekawostek dotyczących niezrealizowanych filmów o przygodach człowieka ze stali.

Po pierwsze, portal  IESB ujawnił fabułę anulowanej przez Warnera kontynuacji "Superman: Powrót" w reżyserii Bryana Singera.Akcja filmu miała rozpocząć się parę lat po zakończeniu 'jedynki'. Superman wciąż przebywa na Ziemi, ale stara się nie ingerować w sytuację ludzkości. Tymczasem na naszą planetę przybywa statek kosmiczny kierowany przez Brainiaca, uciekiniera z planety Krypton. Przybysz postanawia pomóc Ziemianom z wojnami, głodem i kataklizmami. Podejrzliwy Superman odkrywa jednak, iż jego krajan zamierza w rzeczywistości przejąć technologię wymyśloną przez nasz gatunek, a potem zniszczyć Ziemię. Gdy heros próbuje temu zapobiec, złoczyńca przejmuje władzę nad ciałem jego syna Jasona. Superman musi zadecydować, czy poświęci własne dziecko, aby ocalić ludzkość.

I jak Wam się podoba taka fabuła?

Ponadto zaprezentowano kolejne zdjęcia kostiumu Supermana z filmu, który miał wyreżyserować Tim Burton. Możecie je obejrzeć poniżej.