Reboot "Nagiej broni" znów w planach? Liam Neeson gwiazdą?

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Reboot+%22Nagiej+broni%22+zn%C3%B3w+w+planach+Liam+Neeson+gwiazd%C4%85-140959
Reboot "Nagiej broni" znów w planach? Liam Neeson gwiazdą?
źródło: Getty Images
autor: Stephane Cardinale - Corbis
Liam Neeson promuje obecnie swój nowy film "The Marksman" i udziela licznych wywiadów. W jednym z nich rzucił uwagę, która natychmiast przykuła naszą uwagę.

Otóż Paramount Pictures zaproponowało mu główną rolę w filmie "Naked Gun". Większość z Was powinna ten tytuł kojarzyć, ponieważ projekt to nic innego, jak reboot słynnej "Nagiej broni". Z filmem związany jest Seth MacFarlane, z którym aktor miał okazję współpracować przy komediowym westernie "Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie".

Neeson tak skomentował tę propozycję: Albo doprowadzi moją karierę do końca albo skieruje ją na zupełnie nowe tory.

"Naga broń" była kinowym rebootem serialu "Brygada specjalna". Telewizyjne przygody detektywa Franka Drebina zostały tak źle przyjęte, że zdjęto je z anteny zaledwie po sześciu odcinkach. Kinowa wersja okazała się jednak wielkim hitem i doprowadziła do realizacji dwóch sequeli.

Paramount od dłuższego czasu próbuje wskrzesić serię "Naga broń". Po raz ostatni było to w połowie ubiegłej dekady, kiedy scenariusz przygotowywali Thomas Lennon i Robert Ben Garant, a do propozycję zagrania Franka Drebina otrzymał Ed Helms.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones