Rodzina i przyjaciele pożegnali Matthew Perry'ego

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rodzina+i+przyjaciele+po%C5%BCegnali+Matthew+Perry%27ego-152707
Rodzina i przyjaciele pożegnali Matthew Perry'ego
źródło: Getty Images
autor: Hander
W piątkowe popołudnie odbył się pogrzeb Matthew Perry'ego. Aktor, najlepiej znany z roli Chandlera w kultowym serialu "Przyjaciele", spoczął na cmentarzu Forest Lawn Memorial Park, który mieści się w Los Angeles niedaleko Warner Bros Studios. 

Ostatnie pożegnanie Matthew Perry'ego


W ostatniej drodze Matthew Perry'emu towarzyszyli m.in. ojciec John Bennett Perry i ojczym Keith Morrison, a także koledzy z planu "Przyjaciół" – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer. Gwiazdy serialu na początku tygodnia wydały wspólne oświadczenie, w sprawie śmierci aktora.

Jesteśmy wszyscy całkowicie zdruzgotani stratą Matthew. Stanowimy rodzinę. Jest tak wiele do powiedzenia, ale teraz zamierzamy odczekać chwilę, aby opłakiwać  i przemyśleć tę niepojętą stratę – czytamy. – W odpowiednim czasie, kiedy tylko będziemy w stanie, powiemy więcej. Na razie nasze myśli i wyrazy miłości kierujemy w stronę rodziny Matty'ego, jego przyjaciół i wszystkich, którzy kochali go na całym świecie.

Przypomnijmy: ciało Matthew Perry'ego zostało znalezione w jacuzzi w jego domu w Los Angeles w sobotę, 28 października, około godziny 16:00 czasu lokalnego. Według policji nic nie wskazywało na to, że aktor mógł paść ofiarą przestępstwa. Na miejscu nie znaleziono również śladów narkotyków.   

Aktualnie biuro lekarza sądowego hrabstwa Los Angeles czeka na wyniki badań toksykologicznych, które przeprowadzono w ramach sekcji zwłok. 

Fani żegnają Matthew Perry'ego


Informacja o śmierci Matthew Perry'ego wstrząsnęła fanami na całym świecie. Wielu z nich zebrało się pod kamienicą mieszcząca się na rogu Bedford i Grove w Greenwhich Village, którą widzowie "Przyjaciół" z pewnością znają jako dom tytułowych bohaterów. Aby upamiętnić zmarłego aktora, zostawiali pod budynkiem kwiaty i listy. 

GettyImages-1765319233.jpg Getty Images © John Lamparski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones