Matthew Perry chciał nakręcić autobiografię. Kogo widział w głównej roli?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Matthew+Perry+chcia%C5%82+nakr%C4%99ci%C4%87+autobiografi%C4%99.+Zac+Efron+mia%C5%82+zagra%C4%87+g%C5%82%C3%B3wn%C4%85+rol%C4%99-152711
Matthew Perry chciał nakręcić autobiografię. Kogo widział w głównej roli?
źródło: Getty Images
autor: NBC / Contributor
W ubiegły weekend w wieku 54 lat odszedł niespodziewanie Matthew Perry, gwiazdor kultowego serialu "Przyjaciele". Redakcji "Entertainment Tonight" udało się dotrzeć do osoby, w towarzystwie której aktor był po raz ostatni widziany publicznie. To modelka i reporterka Athenna Crosby. Kobieta ujawniła, że Perry zamierzał nakręcić swoją filmową autobiografię i miał już upatrzonego odtwórcę głównej roli.  

Kto miał zagrać młody'ego Matthew Perry'ego?Powiedział, że chce zrobić film o swoim życiu – przyznała Crosby. – Wcześniej współpracował z Zakiem Efronem przy jednym z filmów. Powiedział, że chce, aby Zac Efron zagrał jego młodszą wersję i że niedługo zamierza go o to poprosić. Cieszył się, że będzie mógł opowiedzieć swoją historię, zrelacjonować walkę z uzależnieniem. Liczył na to, że w ten sposób będzie mógł pomóc wielu ludziom. Był pełen optymizmu. Cieszył się w związku ze swoimi planami.

GettyImages-85982795.jpg Getty Images © Kevin Winter


Wspomniany film, w którym wystąpili wspólnie Perry i Efron, to komedia "17 Again" z 2009 roku. Główny bohater Mike O'Donnell (Efron) jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki z uniwersyteckim stypendium sportowym w kieszeni. Jednak rezygnuje ze studiów by poślubić Scarlett - dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. 20 lat później Mike (Perry) najlepsze lata ma już dawno za sobą. Jego małżeństwo ze Scarlett (Leslie Mann) rozpadło się, w pracy znów ominął go awans, jego nastoletnie dzieci mają go za nieudacznika, a życie towarzyskie nie jest rozrywkowe. Pewnego dnia Mike budzi się ponownie jako siedemnastolatek, otrzymując od losu szansę zmiany swojego życia.

W rozmowie z "Entertainment Tonight" Crosby zrelacjonowała również swoje ostatnie spotkanie z Perrym. Miał się świetnie. Był bardzo zabawną osobą. Lubił błaznować, cały czas żartował - wspomina kobieta - Rozmawiał ze mną o niektórych nadchodzących projektach, nad którymi chciał pracować. Z optymizmem patrzył w przyszłość. Mówił o tym, że w ostatnim czasie zauważył wzrost zainteresowania swoją osobą. Chciał to wykorzystać, rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze. Był radosny jak skowronek.            Matthew Perry: niespodziewana śmierć gwiazdy "Przyjaciół"Pogrzeb Matthew Perry'ego odbył się w miniony piątek. W ostatniej drodze aktorowi towarzyszyli m.in. ojciec John Bennett Perry i ojczym Keith Morrison, a także koledzy z planu "Przyjaciół" – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer. Gwiazdy serialu na początku tygodnia wydały wspólne oświadczenie, w sprawie śmierci aktora.  

Jesteśmy wszyscy całkowicie zdruzgotani stratą Matthew. Stanowimy rodzinę. Jest tak wiele do powiedzenia, ale teraz zamierzamy odczekać chwilę, aby opłakiwać  i przemyśleć tę niepojętą stratę – czytamy – W odpowiednim czasie, kiedy tylko będziemy w stanie, powiemy więcej. Na razie nasze myśli i wyrazy miłości kierujemy w stronę rodziny Matty'ego, jego przyjaciół i wszystkich, którzy kochali go na całym świecie.

GettyImages-51103215_bw.png Getty Images © Hander


Przypomnijmy: ciało Matthew Perry'ego zostało znalezione w jacuzzi w jego domu w Los Angeles w sobotę, 28 października, około godziny 16:00 czasu lokalnego. Według policji nic nie wskazywało na to, że aktor mógł paść ofiarą przestępstwa. Na miejscu nie znaleziono również śladów narkotyków.   

Aktualnie biuro lekarza sądowego hrabstwa Los Angeles czeka na wyniki badań toksykologicznych, które przeprowadzono w ramach sekcji zwłok.

Informacja o śmierci Matthew Perry'ego wstrząsnęła fanami na całym świecie. Wielu z nich zebrało się pod kamienicą mieszcząca się na rogu Bedford i Grove w Greenwhich Village, którą widzowie "Przyjaciół" z pewnością znają jako dom tytułowych bohaterów. Aby upamiętnić zmarłego aktora, zostawiali pod budynkiem kwiaty i listy. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones