Ruszyły zdjęcia do kontynuacji "Sztosu"

Informacja nadesłana przez producenta /
https://www.filmweb.pl/news/Ruszy%C5%82y+zdj%C4%99cia+do+kontynuacji+%22Sztosu%22-68005
7 grudnia na warszawskiej Pradze padł pierwszy klaps na planie drugiej części kultowego filmu "Sztos". Długo wyczekiwana kontynuacja hitu z 1997 roku powstaje pod tytułem "Chwila nieuwagi, czyli drugi Sztos". Film reżyseruje Olaf Lubaszenko, który pierwszą częścią "Sztosu" debiutował jako reżyser.W główne filmowe role wcielą się m.in. Cezary Pazura jako Synek, Borys Szyc jako Janek, Edward Linde jako Markiz, Bogusław Linda jako Królik i Bartłomiej Topa jako Ludwik. W filmie zobaczymy także m.in. Jana Nowickiego, Janusza Józefowicza, Ewę Gawryluk, Mirosława Zbrojewicza i Michała Milowicza.

"Myślę, że cała ekipa filmu "Chwila nieuwagi, czyli drugi Sztos" jest podekscytowana samym faktem, że znów znajdujemy się na planie tego akurat filmu"  – mówi Cezary Pazura. – Dla mnie to podróż w czasie i spełnienie kolejnego zawodowego marzenia, którym był ten projekt. Jego realizacja wymagała determinacji, ale zapewniam, że było warto. "Chwila nieuwagi, czyli drugi Sztos" mówi o tym, o czym we współczesnym świecie się zapomina – że w życiu są rzeczy ważniejsze niż pieniądze".

Akcja drugiej części "Sztosu" rozpocznie się pod skocznią narciarską. Bohaterów filmu zaskoczy wybuch stanu wojennego. Będą więc musieli stawić czoła nowej rzeczywistości.
Zdjęcia do filmu "Chwila nieuwagi, czyli drugi Sztos" rozpoczęły się w Warszawie, ale w kolejnych miesiącach ekipa zawita jeszcze do Sopotu i Zakopanego. Film produkuje firma producencka Cezar 10 Sp. z o.o., założona przez Cezarego Pazurę. Dystrybutorem filmu jest ITI Cinema.

Premiera w 2011 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones