Scott Eastwood wraca do cyklu "Szybcy i wściekli"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Scott+Eastwood+wraca+do+cyklu+%22Szybcy+i+w%C5%9Bciekli%22-146535
Scott Eastwood wraca do cyklu "Szybcy i wściekli"
źródło: Getty Images
autor: Kevin Mazur
To nie koniec powrotów w obsadzie powstających właśnie dziesiątych "Szybkich i wściekłych". Po nieobecności w ostatnim filmie z serii w uniwersum jeszcze raz pojawi się Scott Eastwood. W nadchodzącym "Fast X" aktor ponownie wcieli się w postać agenta o pseudonimie Mały Nikt, odgrywaną przez niego w ósmej odsłonie franczyzy.

"Fast X" – co wiemy o filmie?Fabuła najnowszej odsłony serii pozostaje oczywiście tajemnicą. Wiemy jednak, że przed kamerę powrócą starzy znajomi: Vin Diesel, Tyrese Gibson, Ludacris, Michelle Rodriguez i Sung Kang. Wśród nowych twarzy pojawią się: Alan Ritchson, Jason Momoa, Brie Larson i Daniela Melchior.

Po rezygnacji Justina Lina z roli reżysera za sterami projektu stanie Louis Leterrier. Francuz ma bogate hollywoodzkie doświadczenie. Jego największymi kasowymi przebojami są "Starcie tytanów" (493 mln dolarów) i "Iluzja" (342 mln dolarów). Ma również na swoim koncie komiksowe widowisko "Incredible Hulk". Jego ostatnim projektem została dystrybuowana przez Netflixa komedia kryminalna "Nieobliczalni 2".

Obsada filmu "Szybcy i wściekli 8"

Scott Eastwood – ostatnie roleWśród niedawnych projektów Eastwooda można znaleźć hollywoodzkie widowisko ("Pacific Rim: Rebelia"), kino wojenne ("Kamdesh. Afgańskie piekło") czy filmy akcji ("Dangerous", "Jeden gniewny człowiek"). Aktor nie stroni również od mniej poważnych gatunków, pojawiając się choćby w realizowanej dla Amazona komedii "Wróć do mnie". Niedługo ma zagrać u boku Jamiego Foxxa, Roberta De Niro i Johna Leguizamo w "Tin Soldier", opowieści o watażce, który zbiera wokół siebie armię weteranów, zagrażając tym samym bezpieczeństwu państwa. Eastwood wcieli się w byłego ucznia antagonisty i obecnie agenta specjalnego, który poprzysięga zemstę na nauczycielu. Za kamerą stanie Brad Furman, odpowiedzialny wcześniej za filmy "Prawnik z lincolna", "Boss", "Ślepy traf" czy "Miasto kłamstw".

Zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 8"