Seria "Rocky" i "Creed" w HBO GO!

https://www.filmweb.pl/news/Seria+%22Rocky%22+i+%22Creed%22+w+HBO+GO-142292
Seria "Rocky" i "Creed" w HBO GO!
źródło: materialy promocyjne

W maju w HBO GO nie zabraknie propozycji filmowych zarówno dla miłośników produkcji prosto z Hollywood, jak i kina europejskiego. Dla fanów legendarnego już w historii kina pięściarza Rocky’ego przygotowana została specjalna gratka – do serwisu HBO GO dodana została seria filmów "Rocky" oraz "Creed", a także wyjątkowy dokument "Rocky: 40 lat legendy" przedstawiający kulisy powstania kultowych filmów i pracy, jaką włożył w nie Sylvester Stallone.

Więcej o serii filmów o legendarnym filmowym pięściarzu Rockym, którego twórcą jest Sylvester Stallone wcielający się także w tego bohatera na ekranie:

- "Rocky" (1976) – historia podrzędnego boksera, który nieoczekiwanie dostaje szansę na udział w pojedynku o tytuł mistrza świata. Film nagrodzony został m.in. trzema Oscarami i Złotym Globem
- "Rocky II" (1979)
- "Rocky III" (1982)
- "Rocky IV" (1985)
- "Rocky V" (1990)
- "Rocky Balboa" (2006)
- "Creed: Narodziny legendy" (2015) - Rocky Balboa zostaje trenerem utalentowanego młodego pięściarza (Michael B. Jordan), który musi zawalczyć o swoją przyszłość. Sylvester Stallone został nagrodzony za ten film Złotym Globem i nominacją do Oscara
- "Creed II" (2018)
- "Rocky: 40 lat legendy" (2020) – film dokumentalny; ponad 40 lat temu Sylvester Stallone był prawie nieznanym aktorem z ogromnym marzeniem. Produkcja przedstawia kulisy powstania kultowej serii o przygodach charyzmatycznego pięściarza Rocky'ego Balboa.

Maj w HBO GO:

Informacja sponsorowana
Udostępnij: