Serial HBO Detektyw powraca 14 stycznia w HBO i HBO GO

https://www.filmweb.pl/news/Serial+HBO+Detektyw+powraca+14+stycznia+w+HBO+i+HBO+GO-131396
Trzecia odsłona antologii HBO "Detektyw" powraca na ekrany już na początku roku. Tym razem akcja toczyć się będzie równolegle w trzech różnych okresach i opowie o makabrycznej zbrodni popełnionej w sercu hrabstwa Ozark. W roli głównej w nowym sezonie występuje zdobywca Oscara Mahershala Ali. Premiera w HBO i HBO GO już 14 stycznia – tego dnia wyemitowane zostaną dwa odcinki nowego sezonu.


W 2015 roku emerytowany detektyw Wayne Hays wraca wspomnieniami do nierozwiązanej sprawy sprzed lat - tajemniczego zniknięcia 12-letniego Willa i jego 10-letniej siostry Julii Purcell. Policjant przypomina sobie pierwsze dni i tygodnie po rozpoczęciu śledztwa oraz wydarzenia z 1990 roku, kiedy on i jego były partner Roland West zeznawali w sądzie jako świadkowie w związku z przełomem w tej sprawie.

W głównych rolach występują Mahershala Ali (zdobywca nagrody Akademii Filmowej za rolę w filmie "Moonlight") jako detektyw Wayne Hays, Stephen Dorff ("Somewhere") jako Roland West, detektyw, który wraz z Haysem prowadził kiedyś tę tajemniczą sprawę oraz Carmen Ejogo ("Selma") jako nauczycielka i pisarka Amelia Reardon. Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu HBO "Detektyw" zostały nakręcone w północnozachodniej części stanu Arkansas. Sezon będzie liczył osiem odcinków.


Premiera trzeciego sezonu serialu HBO "Detektyw" odbędzie się w poniedziałek, 14 stycznia w HBO i HBO GO – o godz. 3.00 nad ranem wyemitowany zostanie pierwszy odcinek, a zaraz po nim o godzinie 4.00 – drugi. Powtórka obu odcinków zaplanowana została w HBO tego samego dnia kolejno o godz. 20.10 i godz. 21.10. Oba od rana dostępne będą w HBO GO. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się co poniedziałek w HBO i HBO GO o godz. 3.00, z powtórką o 20.10.


Serial obejrzysz w HBO GO, które możesz wypróbować bezpłatnie przez miesiąc.
Informacja sponsorowana