Gwiazda serialu "Reacher" wybiera komedię. Zagra w świątecznym filmie reżysera "Szkoły uczuć"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serialowy+Reacher+Alan+Ritchson+zagra+w+komedii+tw%C3%B3rcy+%22Szko%C5%82y+uczu%C4%87%22-151104
Gwiazda serialu "Reacher" wybiera komedię. Zagra w świątecznym filmie reżysera "Szkoły uczuć"
źródło: Getty Images
autor: Marc Piasecki
Gwiazdor serialu "Reacher" Alan Ritchson znalazł kolejny angaż na srebrnym ekranie. Aktor zagra główną rolę w świątecznej komedii familijnej "The Man with the Bag". Za kamerą stanie Adam Shankman, reżyser filmów "Szkoła uczuć", "Powiedz tak", "Rock of Ages" i "Rozczarowana". Projekt powstaje dla Amazon Studios.

"The Man with the Bag" – co wiemy o filmie?Najważniejszym elementem fabuły filmu będzie magiczny wór z prezentami, który został skradziony Mikołajowi. Święty szuka pomocy w odnalezieniu przedmiotu, więc zgłasza się do jednego z niegrzecznych dzieci ze swojej czarnej listy. Wybór pada na dziś dorosłego Vance'a (Ritchson), niedawno wypuszczonego z więzienia złodzieja spędzającego Boże Narodzenie z rodziną. Wyjście na prostą nie będzie więc takie łatwe, ponieważ z pomocą własnej córki i grupy elfów bohater będzie musiał przeprowadzić skok stulecia – narazić się, aby uratować Święta.

Alan Ritchson w serialu "Reacher"

Scenariusz napisał Allan Rice, który stworzył odcinki seriali "Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości" czy "Rodzinka od środka". Ritchson będzie także producentem "The Man with the Bag". Na mocy kontraktu podpisanego po sukcesie "Reachera" projekt będzie jednym z trzech filmów dla Amazona, w których zobaczymy aktora.

Alan Ritchson – nie tylko "Reacher"Pochodzący z USA aktor pojawiał się na wielkich ekranach jeszcze przed popularnym serialem na podstawie powieści Lee Childa. Mogliśmy zobaczyć go w filmach "Ale czad", "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Polowanie na drużbów" i "Niewidzialna". Zagrał też Raphaela, jednego z głównych bohaterów serii "Wojownicze żółwie ninja".

Ritchson pojawiał się też na małym ekranie. Zagrał w serialach "Blue Mountain State", "Czarne lustro", "Titans" oraz gościnnie m.in. w "90210", "Hawaii 5.0", "Jess i chłopaki", "Brooklyn 9-9" i "Supergirl".

Aktora możemy obecnie oglądać na kinowych ekranach w widowisku "Szybcy i wściekli 10".

Zobacz zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 10"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones