Sienna Miller też poszuka "Zaginionego miasta Z"

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sienna+Miller+te%C5%BC+poszuka+%22Zaginionego+miasta+Z%22-108996
Sienna Miller ("Foxcatcher", "Snajper") w ostatnich wywiadach ujawniła, że dołączyła do obsady filmu "The Lost City of Z". Wcześniej angaż otrzymali Benedict Cumberbatch i Robert Pattinson.Cumberbatch zagra słynnego podróżnika i szpiega Percy'ego Fawcetta. W latach 1906-1924 Fawcett badał nieznane rejony Amazonii. W 1925 roku wraz ze swoim starszym synem wybrał się na poszukiwania tajemniczego miasta, które nazywał 'Z.'. Miało się ono znajdować gdzieś w rejonie Mato Grosso (Brazylia). Los wyprawy pozostaje nieznany do dziś. Niektórzy spekulują, że podróżnicy zmarli z wycieńczenia, inni twierdzą, że zostali zamordowani przez lokalne szczepy Indian. Do tej pory nie udało się również zidentyfikować miasta, na którego poszukiwania wyruszył Fawcett.

Choć Miller nie powiedziała, kogo gra w filmie, wszyscy spodziewają się, że wcieli się w postać żony Fawcetta. Pattinsonowi przypadła w udziale postać Henry'ego Costina, angielskiego sierżanta, który odpowiedział na ogłoszenie Fawcetta, gdy ten organizował swoją wyprawę.

Obraz wyreżyseruje James Gray, a producentem będzie Brad Pitt (który pierwotnie miał zagrać Fawcetta). Zdjęcia planowane są na lato 2015 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones