Sienna Miller i Sam Worthington w nowym filmie Kevina Costnera

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sienna+Miller+i+Sam+Worthington+w+nowym+filmie+Kevina+Costnera-147388
Sienna Miller i Sam Worthington w nowym filmie Kevina Costnera
źródło: Getty Images
autor: David M. Benett
Sienna Miller i Sam Worthington będą gwiazdami westernu "Horizon" – nowego projektu Kevina Costnera. W obsadzie znalazł się też Jamie Campbell Bower ("Stranger Things"). Zdjęcia rozpoczną się 29 października w Utah. 

GettyImages-1186669762.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin

Sam Worthington

"Horizon" – co wiemy o nowym projekcie Kevina Costnera?


"Horizon" ma być zrealizowanym z rozmachem widowiskiem historycznym. Kevin Costner nie tylko stanie za jego sterami. Jest także współautorem scenariusza (obok Jona Bairda) i finansuje projekt, który wyprodukuje z ramienia swojej firmy Territory Pictures.

Costner od dawna marzył o zrealizowaniu tego projektu. "Horizon", zaplanowany jako pierwsza część trylogii, przedstawi różne aspekty 15-letniego okresu ekspansji osadnictwa na amerykańskim Zachodzie, która rozpoczęła się jeszcze przed wojną secesyjną i trwała dalej po jej zakończeniu. Będzie to historia ludzi zmagających się z bezwzględną przyrodą, ich interakcji z rdzennymi mieszkańcami zasiedlanych ziem oraz determinacji i bezwzględności w dążeniu do celu. 

Nowe projekty Sienny Miller


Sienna Miller to amerykańska aktorka. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w miniserialu Netfliksa "Anatomia skandalu". Niedawno Miller zakończyła zdjęcia do filmu "My Mother's Wedding", w którym wystąpiła u boku Scarlett Johansson i Kristin Scott Thomas. Wkrótce zacznie pracę na planie dramatu biograficznego "Raised Eyebrows", w którym partnerować będzie Geoffrey'owi Rushowi.

Nowe projekty Sama Worthingtona


Sam Worthington to urodzony w Wielkiej Brytanii aktor. Ostatnio mogliśmy go zobaczyć w serialu "Pod sztandarem nieba". Aktualnie pracuje na planie akcyjniaka "Breathe". W zbliżających się latach będziemy mogli zobaczyć go w kolejnych częściach widowiska science fiction "Avatar".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones