Syn Anarchii na wyprawie do zaginionego miasta

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Syn+Anarchii+na+wyprawie+do+zaginionego+miasta-109590
Charlie Hunnam zagra u boku Sienny Miller i Roberta Pattinsona w ekranizacji powieści Davida Granna "Lost City Of Z".To historia słynnego podróżnika i szpiega Percy'ego Fawcetta. W latach 1906-1924 Fawcett badał nieznane rejony Amazonii. W 1925 roku wraz ze swoim starszym synem wybrał się na poszukiwania tajemniczego miasta, które nazywał 'Z.'. Miało się ono znajdować gdzieś w rejonie Mato Grosso (Brazylia). Los wyprawy pozostaje nieznany do dziś. Niektórzy spekulują, że podróżnicy zmarli z wycieńczenia, inni twierdzą, że zostali zamordowani przez lokalne szczepy Indian. Do tej pory nie udało się również zidentyfikować miasta, na którego poszukiwania wyruszył Fawcett.

W obsadzie znaleźli się również Robert Pattinson i Sienna Miller. Reżyseruje James Gray ("Imigrantka"). Zdjęcia ruszają latem.

Po siedmiu sezonach "Synów Anarchii" Hunnam coraz odważniej poczyna sobie w świecie kina. Wkrótce zobaczymy go w horrorze "Crimson Peak", rycerskim widowisku "Knights Of The Roundtable: King Arthur" oraz melodramacie "The Mountains Between Us".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones