Tom Hardy chce spotkania Venoma ze Spider-Manem

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Hardy+chce+spotkania+Venoma+ze+Spider-Manem-143458
Tom Hardy chce spotkania Venoma ze Spider-Manem
Spider-Man i Venom w jednym kinowym superwidowisku? Brzmi nieprawdopodobnie, ale kto wie, może marzenie fanów kiedyś się spełni. Na razie o podobny crossover stara się Tom Hardy


W rozmowie z magazynem Esquire aktor zdradził, że stara się przekonać do tego decydentów wytwórni. "Byłoby to zmarnowaną szansą, gdybym nie próbował. To oczywiście bardzo ciężkie zadanie i nie dla jednej osoby. Wymagające dyplomacji, inteligencji i lepszej znajomości realiów rynkowych. Ale być może znajdzie się jakaś płaszczyzna porozumienia i jakiś rodzaj zapewnienia o opłacalności takiego pomysłu, który wszystkich przekona" - mówił w rozmowie.

Co ciekawe, dwa lata temu serwis Geeks Worldwide donosił, że Tom Holland negocjuje rolę w "Venomie 2". 23-letni aktor miał wcielić się ponownie w Petera Parkera alias Spider-Mana - i podobno udział aktora w filmie był częścią umowy między wytwórnią Sony (posiadaczem praw do postaci Spider-Mana i Venoma) a Marvelem, dzięki której Peter Parker mógł pozostać w Marvel Cinematic Universe.

Póki co, w oczekiwaniu na potencjalny crossover, musimy zadowolić się filmem "Venom 2: Carnage", którego trasa promocyjna właśnie ruszyła.  Tytułową rolę gra oczywiście Tom Hardy, a partnerują mu m.in. Woody HarrelsonMichelle Williams i Naomie Harris. Reżyseruje Andy Serkis.

A Wy, chcielibyście, żeby Spider-Man i Venom starli się w śmiertelnym kinowym boju?