"Deadpool & Wolverine" bez Juggernauta. Vinnie Jones narzeka, że kostium był zbyt niewygodny

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vinnie+Jones%3A+%22Deadpool+%26+Wolverine%22+bez+Juggernauta-154479
"Deadpool & Wolverine" bez Juggernauta. Vinnie Jones narzeka, że kostium był zbyt niewygodny
źródło: Materiały prasowe
"Deadpool & Wolverine" zapowiada się na pożegnanie z X-uniwersum studia Fox. W filmie powrócą nie tylko bohaterowie z dwóch części "Deadpoola", ale również gwiazdy serii "X-Men" - z Hugh Jackmanem na czele. Vinnie Jones, który wcielił się w Juggernauta, zdradził jednak, że nie zobaczymy go w filmie. Dlaczego aktor odrzucił propozycję powrotu do roli?

Vinnie Jones nie wróci jako Juggernaut
W wywiadzie dla Yahoo UK Vinnie Jones ("Przekręt", "Dżentelmeni") wspomniał swoje dni na planie widowiska "X-Men: Ostatni bastion". Aktor ponarzekał na kostium Juggernauta oraz zdradził, że nie zobaczymy go w filmie "Deadpool & Wolverine".

Co zabawne, właśnie poproszono mnie o występ w nowym "Deadpoolu"
, ujawnił Jones. Rozmawiałem z reżyserem i powiedziałem mu, że noszenie tego kostiumu to wielki dramat - mentalnie i fizycznie. Odcisnęło się to na mojej psychice, bo jesteś w nim cały dzień i nie możesz nic robić. Pijesz jedynie przez słomkę. Więc nie udało się nam dogadać w kwestii filmu "Deadpool & Wolverine".

Jones nie ma dobrych wspomnień z pracy nad "Ostatnim bastionem". Początkowo film miał wyreżyserować Matthew Vaughn, ale zastąpił go Brett Ratner. Aktor nazwał plan "bałaganem". Twierdzi też, że jego rola została "rozcieńczona" i nie była tą rolą, którą zgodził się zagrać.

Jones miał jednak kilka miłych słów dla Deadpoola: "Deadpool" to z grubsza mój ulubiony film wszech czasów. Naprawdę chciałem zagrać w nowej części, ale nie mieli budżetu na to, żebym wcisnął się w ten kostium.


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?"Deadpool & Wolverine" - zwiastun
Co wiemy o "Deadpoolu 3"?"Deadpool 3" będzie pierwszym filmem o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya. Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza "Deadpoola" z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że trójka zachowa kategorię R.      
 
Reżyserem filmu jest Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022). Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków). 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones