Waititi: "Thor: Love and Thunder" to najlepszy film Marvela

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Waititi%3A+%22Thor%3A+Love+and+Thunder%22+to+najlepszy+film+Marvela-142255
Waititi: "Thor: Love and Thunder" to najlepszy film Marvela
źródło: Materiały prasowe
Dobra wiadomość dla fanów filmu "Thor: Ragnarok" oraz wielbicieli Taiki Waititego. Reżyser zbliża się właśnie do końca zdjęć widowiska "Thor: Love and Thunder" i nie grzeszy skromnością, opisując to, co udało mu się tym razem osiągnąć.

Zostały nam cztery tygodni i widzę światełko na końcu tunelu. To może być najlepszy film Marvela, powiedział Waititi w udzielonym niedawno wywiadzie. Czy można mu wierzyć? Trudno powiedzieć. Pamiętajmy, że przed premierą "Strażników Galaktyki 2" Chris Pratt zapowiadał, że film będzie lepszy niż "Obywatel Kane".

Reżyser miał też kilka miłych słów pod adresem Chrisa Hemswortha: To zabawny gość, dobry przyjaciel i ktoś, z kim masz ochotę nieustannie spędzać czas. Myślę, że to wszystko, czego można chcieć od superbohatera i głównego bohatera w twoim filmie.

O fabule filmu nie wiemy wiele. W filmie pojawią się jednak m.in. Strażnicy Galaktyki, Natalie Portman jako Jane Foster, która przejmie tytuł Thor, Bogini Piorunów, a także Christian Bale jako czarny charakter, Gorr Bogobójca. Russell Crowe zdradził też niedawno, że zobaczymy go w filmie jako greckiego boga Zeusa.

Premierę filmu zapowiedziano na 6 maja 2022.

Zobaczcie najnowszy klip, w którym Marvel zapowiada nadchodzące premiery, m.in. "Czarną Wdowę", "Eternals" i kontynuacje "Czarnej Pantery" oraz "Kapitan Marvel":