Więcej mięśni, ekran wytrzyma. Schwarzenegger i Ritchson ocalą Gwiazdkę

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wi%C4%99cej+mi%C4%99%C5%9Bni%2C+ekran+wytrzyma.+Arnold+Schwarzenegger+i+Jack+Reacher+w+jednym+filmie-154565
Więcej mięśni, ekran wytrzyma. Schwarzenegger i Ritchson ocalą Gwiazdkę
Mamy nadzieję, że lubicie wielkich chłopów w familijnych, komediowych klimatach. "The Man With The Bag" to tytuł nowej produkcji, w której wystąpią wspólnie Alan Ritchson (ostatnio: "Reacher", sezon 2.) oraz Arnold Schwarzenegger (ostatnio: "Fubar"). 

O czym jest nowy film z Arnoldem Schwarzeneggerem?


"The Man With The Bag" będzie pierwszym kinowym filmiem Arniego od czasu 2019 roku
- wystąpił wtedy w kiepsko przyjętym "Terminatorze: Mrocznym przeznaczeniu". W nowym filmie ma wcielić się w rolę...Świętego Mikołaja. 

"Gdy worek z prezentami Mikołaja zostaje skradziony, bohater zagląda na swoją listę niegrzecznych ludzi, dla których przyszykował już rózgi. Ma nadzieję, że były złodziej Vance (w tej roli najpewniej Ritchson) pomoże mu odzyskać utracone fanty. Wraz ze Świętym Mikołajem, swoją córką i grupą niesfornych elfów, Vance będzie musiał przygotować największy skok swojego życia. A wszystko po to, by ocalić Gwiazdkę" - czytamy w oficjalnym opisie fabuły. Brzmi...interesująco?

Reżyserem projektu jest Adam Shankman ("Lakier do włosów"), scenarzystą Allan Rice, a całość powstaje dla Amazon MGM Studios. Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku. 

Alan Ritchson - skąd jeszcze znamy gwiazdę "Jacka Reachera"?Pochodzący z USA aktor pojawiał się na wielkich ekranach jeszcze przed popularnym serialem na podstawie powieści Lee Childa. Mogliśmy zobaczyć go w filmach "Ale czad", "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia", "Polowanie na drużbów" i "Niewidzialna". Zagrał też Raphaela, jednego z głównych bohaterów serii "Wojownicze żółwie ninja".


Ritchson pojawiał się też na małym ekranie.Wystąpił w serialach "Blue Mountain State", "Czarne lustro", "Titans" oraz gościnnie m.in. w "90210", "Hawaii 5.0", "Jess i chłopaki", "Brooklyn 9-9" i "Supergirl".
 “

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones