Zaskoczeni? "Uncharted" traci KOLEJNEGO reżysera

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zaskoczeni+%22Uncharted%22+traci+KOLEJNEGO+re%C5%BCysera-135976
Tradycji stało się zadość. Travis Knight nie jest już reżyserem widowiska "Uncharted". Film stracił też grudniową datę premiery.


Zmiany są spowodowane decyzją Sony, by najpierw nakręcony został "Spider-Man 3". To zaś wymusiło przesunięcie na później rozpoczęcia zdjęć do "Uncharted", ponieważ gwiazdą obu produkcji jest Tom Holland.

Studio nie zamierza rezygnować z filmu, który wciąż jest ważnym elementem w planach produkcyjnych na nadchodzące lata. Jak podaje Deadline, nowy reżyser i data premiery mają zostać ogłoszone wkrótce.

"Uncharted" pozostaje w planach Sony od dekady. W tym czasie przechodził wiele transformacji, a do jego nakręcenia angażowani byli m.in.: David O. Russell, Neil Burger, Seth Gordon, Shawn Levy i Dan Trachtenberg. Travis Knight na stołku reżysera "Uncharted" nie usiedział zbyt długo. Angaż otrzymał bowiem we wrześniu.

Według najnowszego pomysłu film będzie opowiadał o przygodach młodego Nathana Drake'a, któremu towarzyszyć będzie jego mentor i przyjaciel Sully (w tej roli Mark Wahlberg, który dekadę wcześniej była zaangażowany do zagrania Nathana).
Udostępnij: