Znamy datę premiery "Szybkich i wściekłych 8"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Znamy+dat%C4%99+premiery+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych+8%22-111082
W trakcie spotkania z właścicielami kin podczas imprezy CinemaCon Vin Diesel ujawnił datę premiery "Szybkich i wściekłych 8": 14 kwietnia 2017 roku.Powstrzymując łzy wzruszenia, gwiazdor przypomniał gościom, że dwa lata wcześniej siedział w tym samym miejscu wraz ze swoim przyjacielem i partnerem z planu, Paulem Walkerem. Reklamowali wówczas "Szybkich i wściekłych 7". Kilka miesięcy później Walker zginął w wypadku samochodowym, a premiera filmu stanęła pod znakiem zapytania.

Byliście przez cały czas tak lojalni - powiedział Diesel do kiniarzy - Pomogliście nam stworzyć historię. Fakt, "Szybcy i wściekli 7" zarobili do tej pory, stając się siódmym najbardziej dochodowym tytułem w dziejach kina. Analitycy szacują, że łączne przychody filmu zamkną się w kwocie 1,4 mld.

Diesel ujawnił wcześniej, że akcja ósmej części ma się rozgrywać w Nowym Jorku. Przed kamerę oprócz członków Rodziny powrócą m.in. Kurt Russell jako rządowy agent Pan Nikt oraz Lucas Black w roli znanego z "Tokio Drift" Shauna Boswella.
 
O "Szybkich i wściekłych 7" będziemy jutro rozmawiać w nowym odcinku "Movie się".