Zoë Kravitz w nowym thrillerze Stevena Soderbergha

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zo%C3%AB+Kravitz+w+nowym+thrillerze+Stevena+Soderbergha-141434
Zoë Kravitz w nowym thrillerze Stevena Soderbergha
źródło: Getty Images
autor: Matt Crossick - PA Images
Zoë Kravitz będzie gwiazdą nowego projektu Stevena Soderbergha. Film powstaje dla platformy HBO Max, z którą reżyser podpisał kontrakt na wyłączność. Scenariusz napisał David Koepp, który ma na koncie takie hity jak "Życie Carlita", "Ze śmiercią jej do twarzy", "Park Jurajski" czy "Mission: Impossible". 

Bohaterką "KIMI" będzie cierpiąca na agorafobię kobieta, która przypadkowo trafia na nagranie będące dowodem brutalnego morderstwa. Chce zgłosić sprawę, spotyka się jednak z oporem i biurokracją. Wkrótce dochodzi do wniosku, że chcąc osiągnąć cel, będzie musiała przezwyciężyć lęk i opuścić mieszkanie. 

Film będzie nie będzie pierwszym projektem, który twórca "Seksu, kłamstw i kaset wideo" realizuje dla HBO Max. W grudniu ubiegłego roku na platformie zadebiutował komediodramat "Niech gadają" z Meryl Streep w roli głównej. Aktualnie reżyser pracuje nad thrillerem "No Sudden Move", na planie którego spotkają się takie gwiazdy jak Benicio Del Toro, David Harbour, Amy Seimetz, Jon Hamm i Ray Liotta.