"Ant-Man 3": Bill Murray w filmie Marvela?

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ant-Man+3%22%3A+Bill+Murray+w+filmie+Marvela-144338
"Ant-Man 3": Bill Murray w filmie Marvela?
źródło: Getty Images
autor: Pascal Le Segretain
Wygląda na to, że Bill Murray właśnie zepsuł szykowaną przez Marvela niespodziankę. Aktor zdradził, że pojawi się w widowisku "Ant-Man and the Wasp: Quantumania".

Nakręciłem niedawno film dla Marvela. Prawdopodobnie nie wolno mi tego mówić, powiedział aktor podczas wywiadu udzielonego niemieckiej gazecie FAZ.

Murray zdradził, że do występu przekonał go reżyser Peyton Reed: Niektórzy byli bardzo zdziwieni, że zdecydowałem się akurat na taki projekt. Ale dla mnie sytuacja była jasna: poznałem reżysera i bardzo go polubiłem. Był błyskotliwy, skromny i miał wszystko, czego chcesz od reżysera. A lata temu nakręcił film "Dziewczyny z drużyny", który moim zdaniem jest naprawdę dobry.

Murray dodał, że uważa Reeda za "dobrego gościa". Stwierdził też, że w toku swojej kariery odkrył, iż "większość dobrych artystów to zarazem dobrzy ludzie".

Ale nie spodziewajcie się widywać Murraya regularnie w filmach Marvela. Przynajmniej spróbowałem, jak to jest nakręcić film Marvela. Ale myślę, że nie potrzebuję powtarzać tego doświadczenia, podsumował gwiazdor.

W filmie powrócą Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Paul Rudd i Evangeline Lilly. Pojawią się też Kathryn Newton jako Cassie Lang oraz Jonathan Majors jako Kang Zdobywca. Reżyseruje Peyton Reed. Premiera 28 lipca 2023.