"Bridgertonowie": 3. sezon ekranizacją 4. tomu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bridgertonowie%22%3A+3.+sezon+ekranizacj%C4%85+4.+tomu-146467
"Bridgertonowie": 3. sezon ekranizacją 4. tomu
Nicola Coughlan, która w serialu "Bridgertonowie" wciela się w postać Penelopy Featherington, ujawniła, że trzeci sezon przeboju Netfliksa nie będzie ekranizacją trzeciego tomu cyklu powieściowego Julii Quinn. Twórcy sięgnął po tom czwarty.

"Miłosna tajemnica" - czwarty tom cyklu "Bridgertonowie"Julia Quinn jako trzecią powieść swojego cyklu wydała "Propozycję dżentelmena", której głównym bohaterem był Benedict Bridgerton, a fabuła mocno przypominała bajkę o Kopciuszku. Jednak trzeci sezon serialu bazować będzie na tomie "Miłosna propozycja".

Oto opis polskiego wydawcy: Penelopa Featherington skrycie uwielbia brata przyjaciółki od... właściwie od zawsze. Po spędzeniu połowy życia na obserwacji Colina Bridgertona z daleka Penelopa myśli, że wie o nim wszystko, ale nagle natyka się na jego najgłębszy sekret... i zaczyna się obawiać, że może jednak wcale go nie zna.

Colin Bridgerton jest zmęczony swoją reputacją lekkoducha i pustego czarusia, ma także dość tego, że wszyscy przejmują się autorką znanej rubryki plotkarskiej, lady Whistledown, która wspomina o nim w pierwszych zdaniach każdej swojej publikacji. Jednak po powrocie z podróży zagranicznej Colin odkrywa, że życie w Londynie całkowicie się zmieniło, co dotyczy zwłaszcza Penelopy Featherington! Kiedy okazuje się, że Penelopa ma własne sekrety, ten, który dotąd unikał związków, musi zdecydować: czy jest ona dla niego największym zagrożeniem, czy też szansą na szczęście...Zmiany w serialu "Bridgertonowie"Zmiana w kolejności ekranizacji tomów cyklu Quinn to nie jedyna niespodzianka, jaką twórcy w ostatnim czasie zafundowali fanom serialu.

W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Ruby Stokes opuszcza obsadę. W dwóch pierwszych sezonach grała Francescę, jedną z sióstr Bridgerton. W trzecim sezonie zastąpi ją Hannah Dodd, którą ostatnio mogliście oglądać w widowisku Marvela "Eternals" i w serialu "Anatomia skandalu".

W cyklu Quinn Francesca jest główną bohaterką szóstego tomu, "Grzesznik nawrócony".

Serial Killers o serialu "Bridgertonowie"