"Daredevil: Born Again": nowe postacie w serialu. Kogo zabraknie? Kogo zagrają Nikki M. James i Michael Gandolfini?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Daredevil%3A+Born+Again%22%3A+nowe+postacie+w+serialu.+Kogo+zabraknie-152379
"Daredevil: Born Again": nowe postacie w serialu. Kogo zabraknie? Kogo zagrają Nikki M. James i Michael Gandolfini?
Po zakończeniu strajku scenarzystów jesteśmy o krok bliżej od powrotu prac na planie "Daredevil: Born Again". O serialu platformy Disney+, którego gwiazdą jest Charlie Cox, wciąż niewiele wiadomo. Właśnie wyciekły jednak szczegóły obsady pierwszego odcinka. Wiemy m.in., kogo zagrają Nikki M. James i Michael Gandolfini.

"Daredevil: Born Again" - znamy obsadę pierwszego odcinkaGettyImages-1341955969.jpg Getty Images © Jamie McCarthy


Nowe informacje o serialu "Daredevil: Born Again" pochodzą z dokumentacji pierwszego odcinka. Zapisy prawne potwierdzają m.in. obsadę odcinka. Są więc obowiązkowo Charlie Cox jako Matt Murdock i Vincent D'Onofrio jako Wilson Fisk. Jest Sandrine Holt, która zastąpiła Ayelet Zurer w roli Vanessy Fisk. Jak na razie bez zaskoczeń.
  
W dokumentach pojawiają się jednak również nowe informacje. Dowiedzieliśmy się więc, że Nikki M. James zagra Kirsten McDuffie. To stworzona przez Marka Waida i Paolo Riverę postać prokuratorki okręgowej, w której zakochuje się Matt Murdock.

Wygląda na to, że Michael Gandolfini wystąpi jako Daniel Blade - postać bez komiksowego pierwowzoru. Kolejne stworzone na potrzeby serialu postacie to Sheila Rivera, którą zagra Zabryna Guevara, oraz BB Urich, w która wcieli się Genneya Walton. Ta ostatnia postać prawdopodobnie będzie powiązana z dziennikarzem Benem Urichem, ważną postacią w pierwszym sezonie netfliksowej wersji "Daredevila".

Ponadto w obsadzie figurują Margarita Levieva jako Heather Glenn (drugoplanowa postać z komiksów, która również swego czasu spotykała się z Mattem Murdockiem) oraz Arty Froushan jako Buck Cashman, lepiej znany jako Bullet, jeden z przeciwników Daredevila często pracujący na zlecenie Wilsona Fiska.

Być może najciekawsze jest jednak to, kogo nie ma w obsadzie pierwszego odcinka. Wygląda na to, że Elden Henson i Deborah Ann Woll, którzy wcielili się w przyjaciół Matta, Foggy'ego Nelsona i Karen Page, nie wystąpią w serialu - a przynajmniej nie we wspomnianym pierwszym odcinku.

"Daredevil" - zwiastun sezonu trzeciego
Co wiemy o serialu "Daredevil: Born Again"?Projekt pomyślany jest jako kontynuacja serialu "Daredevil", który powstał dla platformy Netflix. Tytuł inspirowany jest klasyczną komiksową serią z 1986 roku autorstwa Franka Millera i narysowaną przez Davida Mazzuchelliego. Jednak sama fabuła ma odbiegać od tego, co znają fani. Jak bardzo, tego na razie nie ujawniono.

"Daredevil: Born Again" będzie też różnił się od netfliksowego poprzednika. Niższa będzie jego kategoria wiekowa, za to zwiększy się liczba odcinków. Na Disney+ zobaczymy aż 18 odcinków!

Scenarzystami projektu są Matt Corman i Chris Ord.

Przed wybuchem strajków scenarzystów i aktorów premierę planowano na rok 2024. Prawdopodobnie zobaczymy go jednak dopiero w 2025 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones