"The Batman": Pattinson i Hoult wciąż walczą o tytułową rolę

Twitter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Batman%22%3A+Pattinson+i+Hoult+wci%C4%85%C5%BC+walcz%C4%85+o+tytu%C5%82ow%C4%85+rol%C4%99-133312
To już ostatnia prosta w wyścigu o tytułową rolę w komiksowym widowisku "The Batman". Na czele jest Robert Pattinson, ale po piętach depcze mu Nicholas Hoult. Ich los może się rozstrzygnąć już na dniach. Jak bowiem podaje Umberto Gonzalez, obaj panowie wezmą udział w próbach przed kamerą w kostiumie Batmana. Ten, który zrobi większe wrażenie na twórcach i producentach, dostanie angaż.


Dodatkowo Gonzalez twierdzi, że zdjęcia do "The Batman" ruszą później, niż dotąd myślano. Według jego źródeł ekipa wejdzie na plan dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku. Według wcześniejszych doniesień zdjęcia miały rozpocząć się już jesienią tego roku.

Szczegóły widowiska nie są na razie znane. Wiemy jedynie tyle, że Matt Reeves opowie o przygodach młodszego Batmana, w filmie pojawi się cała masa znanych z kart komiksów złoczyńców, a historia pokaże, dlaczego bohater często nazywany jest największym detektywem świata.

Premiera "The Batman" planowana jest na czerwiec 2021 roku.
Udostępnij: