Aubrey Plaza kłamczuchą, której nienawidzą psy i dzieci, u Johna Watersa

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Aubrey+Plaza+k%C5%82amczuch%C4%85%2C+kt%C3%B3rej+nienawidz%C4%85+psy+i+dzieci%2C+u+Johna+Watersa-154330
Aubrey Plaza kłamczuchą, której nienawidzą psy i dzieci, u Johna Watersa
źródło: Getty Images
autor: Gilbert Flores
Aubrey Plaza, której popularność skoczyła ostatnio dzięki roli w drugim sezonie serialu "Biały Lotos", zagra w nowym filmie Johna Watersa. Pierwszy od 20 lat reżyserki projekt autora "Różowych flamingów" (pamiętacie?) nosi tytuł "Liarmouth". Prace nad nim zostały zahamowane przez zeszłoroczne strajki w Hollywood, ale wszystko wskazuje na to, że znowu nabrały rozpędu. 

Aubrey Plaza w "Liarmouth". O czym opowie film?


Fabuła filmu "Liarmouth" została oparta na książce napisanej przez Johna Watersa. Jej bohaterką jest Marshy Sprinkle: oszustka, złodziejka walizek i mistrzyni kamuflażu. Podobno nienawidzą ją psy i dzieci, a własna rodzina życzy jej śmierci. Wszyscy nazuwają ją "Liarmouth" (Kłamczuchą), dopóki jeden szaleniec nie zmusi jej do powiedzenia prawdy. 

Okazało się, że sama Plaza starała się o rolę, gdy tylko usłyszała o tym, że Waters kręci nowy film. 

Natychmiast wysłałam mu e-mail i napisałam: Lepiej pozwól mi wziąć udział w przesłuchaniu. Nawet wyglądam jak dziewczyna z okładki (książki – przyp. red.). I dodała: Zrobię wszystko, żeby dostać tę rolę. Mam na myśli wszystko.

Aubrey Plaza w serialu "Biały Lotos"

Aubrey Plaza – najważniejsze role


Aubrey Plaza podbiła serca widzów rolą sarkastycznej April Ludgate w sitcomie "Parks and Recreation". W 2018 roku za występ w filmie "Ingrid wyrusza na zachód" otrzymała nagrodę Independent Spirit.

Inne znane tytuły z jej udziałem to "Funny People", "Scott Pilgrim kontra świat", "Co ty wiesz o swoim dziadku?", "Laleczka" oraz serial "Legion". Ostatnio mogliśmy oglądać ją w nowym filmie Guya Ritchiego, szpiegowskiej "Grze fortuny". 

Aktorka dołączyła również do obsady "Megalopolis" Francisa Forda Coppoli.

Zwiastun filmu "Gra fortuny"


Zwerbowany przez światową grupę wywiadowczą "Five Eyes" agent MI6 wraz z ekspertem CIA przemierza świat, aby powstrzymać sprzedaż nowej śmiercionośnej technologii. 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones