Plaza, Momoa, Reynolds. Gwiazdorska obsada "Animal Friends"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plaza%2C+Momoa%2C+Reynolds.+Gwiazdorska+obsada+%22Animal+Friends%22-150372
Plaza, Momoa, Reynolds. Gwiazdorska obsada "Animal Friends"
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Ryan Reynolds ("Deadpool"), Jason Momoa ("Aquaman"), Vince Vaughn ("Piękna i rzeźnik") i Aubrey Plaza ("Biały Lotos") zagrają główne role w "Animal Friends" - filmie z kategorią wiekową R od scenarzystów "Męskiej paczki". 

"Animal Friends" - co wiemy o filmie?Szczegóły scenariusza trzymane są na razie w tajemnicy. Wiadomo jedynie tyle, że poza Kevinem Burrowsem i Mattem Miderem, którzy piszą scenariusz, za kamerą stanie nagrodzony Emmy reżyser Peter Atencio ("The Machine"). I że całość ma być niegrzeczną czarną komedią, w której animacja zostanie połączona z tradycyjnym filmem aktorskim. Można więc zakładać, że część obsady odegra swoje partie w budkach dubbingowych.
 

Aubrey Plaza – najważniejsze roleAubrey Plaza podbiła serca widzów rolą sarkastycznej April Ludgate w sitcomie "Parks and Recreation". W 2018 roku za występ w filmie "Ingrid wyrusza na zachód" otrzymała nagrodę Independent Spirit. Inne znane tytuły z jej udziałem to "Funny People", "Scott Pilgrim kontra świat", "Co ty wiesz o swoim dziadku?", "Laleczka" oraz serial "Legion". Niedługo zobaczymy ją w nowym filmie Guya Ritchie'ego, szpiegowskiej "Grze fortuny" (zwiastun poniżej). Aktorka dołączyła również do obsady "MegalopolisFrancisa Forda Coppoli. Obecnie na ekranach Plazę oglądać możemy w drugim sezonie serialu "Biały Lotos". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones