Chris Hemsworth pojedzie na wakacje z rodziną Griswoldów?

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Chris+Hemsworth+pojedzie+na+wakacje+z+rodzin%C4%85+Griswold%C3%B3w-106942
Chris Hemsworth ("Thor") zwraca się w stronę stricte komediowego repertuaru i prowadzi rozmowy w sprawie występu w filmie "Vacation". Jest to sequel i zarazem reboot słynnej komedii z Chevym Chase'em "W krzywym zwierciadle: Wakacje".Bohaterem filmu będzie Rusty Griswold, dzieciak w oryginale, ale teraz dojrzały mężczyzna. Christina Applegate zagra jego żonę, kobietę o silnym charakterze, która zaczyna tracić zainteresowanie swoim mężem. Rusty postanawia wybrać się z rodziną na wakacje do Wally World, biorąc za przykład podróż, jaką przeżył przed laty jako dziecko ze swoimi rodzicami.

W roli głównej wystąpi Ed Helms ("Kac Vegas"). Hemsworth ma wcielić się w rolę Stone'a Crandalla, wschodzącej gwiazdy amerykańskiej telewizji oraz szwagra Rusty'ego. Chevy Chase oraz Beverly D'Angelo pojawią się w epizodycznych rolach. Zagrają oczywiście Clarka i Ellen Griswoldów. Siostra Rusty'ego, Audrey, nie została jeszcze obsadzona. W poprzednich filmach grały ją aż trzy aktorki: Dana Barron, Dana Hill oraz Juliette Lewis. Cameo zaliczy także Charlie Day. Będzie instruktorem spływów kajakowych.

Całość wyreżyserują John Francis Daley i Jonathan Goldstein. To będzie ich reżyserski debiut. Panowie są również autorami scenariusza. Zdjęcia ruszają we wrześniu.

Niedługo zobaczymy Hemswortha w "Avengers: Age of Ultron" (premierę zapowiedziano na 1 maja 2015), a także w "In The Heart of the Sea" Rona Howarda (to będzie drugi, po "Wyścigu", wspólny film z Howardem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones