Christopher Lloyd w obsadzie 3. sezonu "The Mandalorian"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Christopher+Lloyd+w+obsadzie+3.+sezonu+%22The+Mandalorian%22-145883
Christopher Lloyd w obsadzie 3. sezonu "The Mandalorian"
źródło: Getty Images
autor: Kevin Winter
Christopher Lloyd ma w swojej imponującej filmografii wiele występów w filmach science fiction. Aktor, najlepiej znany z ikonicznej roli w trylogii "Powrót do przyszłości", dołączył właśnie do obsady trzeciego sezonu serialu "The Mandalorian".

Skąd znamy Christophera Lloyda?


Christopher Lloyd to amerykański aktor. Na wielkim ekranie po raz pierwszy pojawił się w niewielkiej roli w legendarnym "Locie nad kukułczym gniazdem". Grał w takich filmach jak "Star Trek III: W poszukiwaniu Spocka", "Kto wrobił Królika Rogera" czy "Rodzina Addamsów". Największą popularność przyniósł mu występ w serii "Powrót do przyszłości", w której wcielił się w doktora Emmeta Browna. Niedawno mogliśmy go zobaczyć w thrillerze "Nikt" oraz dramacie "Bar dobrych ludzi". Zobaczcie jego zwiastun: "The Mandalorian" – co wiemy o projekcie?


"The Mandalorian" to jeden z flagowych projektów Disney+. Zadebiutował na platformie w listopadzie 2019 roku.

Akcja serialu rozgrywa się kilka lat po "Powrocie Jedi" w miejscu znanym jako Najdalsze Obrzeże. Mieszkańców niespecjalnie obchodzi, że Imperium upadło, a na jego gruzach powstała Nowa Republika. Organizacja Najwyższy Porządek jeszcze się nie narodziła. Fabuła skupia się na perypetiach samotnego rewolwerowca, jednego z Mandalorian, słynnych najemników i łowców nagród, rozpoznawalnych przez charakterystyczną zbroję.

W tytułową rolę wciela się Pedro Pascal. Autorem serialu jest Jon Favreau ("Iron Man", "Król Lew"). Data premiery trzeciego sezonu nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo także, w jaką postać wcieli się Christopher Lloyd.