CinemaCon: Warner Bros. pokazuje kolejne zwiastuny "Furiosy", "Beetlejuice 2"

Discussing Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/CinemaCon%3A+nowe+zwiastuny+%22Furiosy%22%2C+%22Beetlejuice+2%22%2C+%22Mickey+17%22-154985
CinemaCon: Warner Bros. pokazuje kolejne zwiastuny "Furiosy", "Beetlejuice 2"
CinemaCon w Las Vegas jak co roku będzie źródłem wielu informacji o nadchodzących filmach. Pierwsza tegoroczna prezentacja hollywoodzkiego studia należała do Warner Bros. Czego dowiedzieliśmy się o premierach, które już niedługo zobaczymy na ekranach?

Impreza branżowa CinemaCon, czyli największe wydarzenie zbierające właścicieli kin z całego świata, co roku dostarcza nowych informacji o nadchodzących premierach. Choć pokazy nie są dostępne dla publiki, opisy ekskluzywnych materiałów promocyjnych szybko trafiają do sieci. Wczoraj podczas prezentacji Warner Bros. zebrani na sali mogli obejrzeć nowe zwiastuny filmów "Furiosa", "Beetlejuice Beetlejuice" czy nowego projektu Bonga Joon-ho.

"Furiosa: Saga Mad Max"
Materiał przedstawiony na CinemaCon został podzielony na trzy części. Pierwsza prezentowała młodą Furiosę, która wraz z matką ucieka przed Dementusem (Chris Hemsworth) i jego ludźmi. Ostatecznie podwładni łapią dziewczynkę, a kobietę pozostawiają na śmierć.

W drugiej starsza Furiosa (grana już przez Anyę Taylor-Joy) wspomina porwanie i planuje zemstę na Dementusie. Poznaje innego uciekiniera spod jego rąk (Tom Burke), który staje się mentorem. Chce jej pomóc w odtworzeniu zielonego sanktuarium założonego przez matkę bohaterki.

Na koniec Furiosa rozpoczyna swoją zemstę. Oprócz pogoni za Dementusem ucieka przed innymi watażkami z pustkowi. Bohaterka osiąga swój cel, ale nie może zabić antagonisty. Jej kolejnym przeciwnikiem jest młody Immortal Joe (znany z "Mad Max: Na drodze gniewu").

"Beetlejuice Beetlejuice"
Warner Bros. zaprezentowało rozszerzony trailer filmu. Postać grana przez Jennę Ortegę znajduje reklamę promującą Beetlejuice’a. Lydia (Winona Ryder) prawdopodobnie będzie musiała zwrócić się do tytułowej postaci o pomoc w powrocie jej córki ze świata zmarłych. Willem Dafoe wciela się w bohatera operującego między rzeczywistością żywych i nieżywych, który nie cieszy się na widok Beetlejuice’a. W zwiastunie pokazano też wiele praktycznych efektów specjalnych, w tym animację stop-motion.

"The Watchers"Film Ishany Night Shyamalan otrzymał nowy zwiastun. Bohaterka filmu (Dakota Fanning) jest młodą kobietą, która podczas wycieczki utyka w lesie na irlandzkim odludziu. Odkrywa, że w lesie istnieją mroczne moce – potwory, które zatrzymują ludzi w lesie, aby bawić się ich strachem. Żaden z uwięzionych nie widział stworzeń. Pozostała trójka bohaterów jest uwięziona w lesie od dłuższego czasu, a potwory nieustannie poddają ich próbom. Taka rozgrywka ma trwać już od wieków.

Zobacz pierwszy zwiastun filmu "The Watchers"
"Trap"Na CinemaCon został przedstawiony pierwszy zwiastun thrillera "Trap" w reżyserii M. Night Shyamalana. Jego bohaterem jest ojciec (Josh Hartnett), który wraz z córką wybiera się na stadion na koncert jej ulubionej artystki Lady Raven. Gdy zostawia na chwilę dziecko i rusza w kierunku toalety, zauważa kordony policji otaczające stadion. Jeden z pracowników sklepu z pamiątkami wtajemnicza bohatera – koncert jest wielką pułapką na mordercę znanego jako Butcher, który porywa i morduje fanów piosenkarki.

"Mickey 17"Zaprezentowano pierwszy zwiastun nowego filmu w reżyserii Bonga Joon-ho – "Mickey 17". Robert Pattinson wciela się w tytułowego bohatera, który podróżuje po galaktyce i podejmuje się najróżniejszych, wyjątkowo trudnych prac. Jeśli popełni błąd i zginie, jego miejsce zastępuje kolejny klon. Akcja rozpoczyna się, gdy w jednym momencie zostaje stworzony klon numer 17 i klon numer 18.


Wśród bohaterów jest też grany przez Stevena Yeuna współpracownik Mickeya zafascynowany jego życiem oraz małżeństwo futurystycznych dyktatorów (Mark Ruffalo i Toni Collette), którzy za wszelką cenę muszą pozbyć się klonów. Zduplikowany Mickey wyrusza w podróż przez galaktykę, aby uniknąć ostatecznej śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones