Czwarty sezon "Zbrodni po sąsiedzku" zbiera nowych mieszkańców!

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czwarty+sezon+%22Zbrodni+po+s%C4%85siedzku%22+zbiera+nowych+mieszka%C5%84c%C3%B3w+Eugene+Levy+w+obsadzie-154350
Czwarty sezon "Zbrodni po sąsiedzku" zbiera nowych mieszkańców!
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Eugene Levy, lepiej znany jako ojciec Jima z "American Pie", zagra w czwartym sezonie serialu "Zbrodnie po sąsiedzku". Aktor dołączył tym samym do Molly Shannon i Evy Longorii, które również wcielą się w ważne postacie w nowych odcinkach.

"American Pie"

Co wiemy o czwartym sezonie "Zbrodni po sąsiedzku"?UWAGA!
Dalszy ciąg tekstu zawiera spojlery z trzeciego sezonu "Zbrodni po sąsiedzku"!


W czwartym sezonie bohaterowie będą próbowali rozwikłać zagadkę zabójstwa granej przez Jane Lynch Sazz Pataki, dublerki Charlesa (Steve Martin). Została ona zastrzelona w jego mieszkaniu. Zanim umarła, zaczęła pisać coś na podłodze własną krwią. Przed śmiercią chciała porozmawiać z Charlesem w jakiejś delikatnej sprawie. Prawdopodobnie to on miał być celem zabójcy.

Jak dotąd wiadomo tyle, że Eva Longoria wcieli się w istotną bohaterkę, która odegra znaczącą rolę w nadchodzącym dochodzeniu. Z kolei Molly Shannon zagra wpływową bizneswoman z Los Angeles. Zostanie ona wciągnięta w śledztwo. 

"Zbrodnie po sąsiedzku" w programie Serial Killers


Sprawdźcie nasze wrażenia po dwóch pierwszych sezonach "Zbrodni po sąsiedzku". Rozmawiają Dorota Kostrzewa i Julia Taczanowska.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones