FOTO: Tak wygląda Henry Cavill w drugim sezonie "Wiedźmina"

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Tak+wygl%C4%85da+Henry+Cavill+w+drugim+sezonie+%22Wied%C5%BAmina%22-139644
FOTO: Tak wygląda Henry Cavill w drugim sezonie "Wiedźmina"
Henry Cavill zamieścił na Instagramie pierwsze oficjalne zdjęcia z drugiego sezonu "Wiedźmina". Przedstawiają one tytułowego bohatera w nowej zbroi.


Data premiery drugiego sezonu nie została na razie ujawniona. Pandemia koronawirusa sprawiła, że w marcu Netflix zmuszony był wstrzymać realizację nowych odcinków. Ekipa powróciła na plan dopiero w połowie sierpnia.

W lipcu showrunnerka "Wiedźmina" Lauren S. Hissrich ujawniła kilka nowych szczegółów drugiego sezonu serialu. Scenarzystka zdradziła m.in., że nowe odcinki nieco odbiegną od książek.

W książkach Geralt spotyka Ciri w Sodden, a potem wracamy do nich w kolejnym tomie po upływie pewnego czasu. Pisząc serial, uświadomiliśmy sobie, że nie chcemy omijać tego okresu pierwszych wspólnych miesięcy, gdy się nawzajem poznają, zapowiedziała Hissrich.

To część zabawy: zastanowić się, jak wyglądałaby relacja tych dwóch postaci, które wiedzą, że zostały sobie przeznaczone, które niechętnie akceptują ten fakt i które podróżują dalej wspólnie. Jak zachowałaby się dwójka obcych, którzy wreszcie się spotkali, wiedząc, że o to walczyli przez cały sezon? Bo na razie są dla siebie obcy, zupełnie się nie znają, dodała showrunnerka. Geralt oczywiście nie ma doświadczenia w byciu rodzicem, w opiekowaniu się dziećmi, z utrzymywaniem ciągłej relacji z drugą osobą. To włóczęga, podróżnik. Z premedytacją nie utrzymuje dłuższych związków, a teraz pojawiła się osoba, która będzie z nim na długo. Ciri z kolei kontynuuje podróż z pierwszego sezonu, kiedy okazało się, że chroniona całe życie księżniczka musi niespodziewanie radzić sobie sama.

Jedną z rzeczy, które lubię w pierwszym sezonie, jest ten moment, gdy Ciri przestaje uciekać przed problemem. W odcinku siódmym dosłownie stawia czoła przeciwnościom losu, postanawia przestać uciekać. Teraz zobaczymy jej nową postawę, ten uroczy upór i charakter, które wykształciła w pierwszym sezonie. Ale nagle w jej życiu pojawia się ktoś na kształt ojca, kto znów mówi jej, co ma robić, zapowiada scenarzystka.
Udostępnij: