Gwiazda "BrzydUli" została... pogodynką

Informacja nadesłana przez producenta, Filmweb /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+%22BrzydUli%22+zosta%C5%82a...+pogodynk%C4%85-67680
Maja Hirsch, gwiazda "BrzydUli", w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" wcieliła się w postać popularnej... pogodynki. Co różni ją od koleżanek po fachu? Maja Minorska nienawidzi bycia celebrytką.


Swoje występy na tle meteorologicznej mapy traktuje jak normalną pracę. Ma do niej zdrowy dystans: "Ile razy w życiu można pokazywać Wrocław?" - Maja nie chce być celebrytką, odcinającą kupony od swojej telewizyjnej popularności. Sławę traktuje jak uciążliwy dodatek do wykonywanego zawodu i stanowczo nie lubi rozdawania autografów – mówi Maja Hirsch. Po skończonej pracy w studio EKG Meteo, Maja Minorska zmywa ostry makijaż i zdejmuje perukę. Zmienia się nie do poznania i budynek telewizji opuszcza jako zwyczajna dziewczyna, która ma swoje, może nie całkiem zwyczajne, problemy.

By uwolnić się od toksycznego związku z żonatym Krystianem Parzyszkiem (Wojciech Mecwaldowski) - właścicielem fabryki przetwórstwa mięsnego, jedzie do ekskluzywnego SPA. Towarzyszy jej przyjaciółka - Ewa Silberberg (Dominika Kluźniak). – Maja nie przeczuwa, że wymarzony weekend relaksu będzie miał zaskakujący finał. A jej wiedza meteorologiczna pozwoli ukryć ślady niezwykłej zbrodni – dodaje tajemniczo Maja Hirsch.

  

Maja Hirsch jest absolwentką Warszawskiej Akademii Teatralnej. Od roku 2000 jest związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim dwóm rolom w serialach telewizyjnych: Pauliny Febo w serialu "BrzydUla" oraz Izy w "M jak miłość". Rola Mai Minorskiej w "Jak się pozbyć cellulitu" nie jest pierwszym spotkaniem z Andrzejem Saramonowiczem. Maja Hirsch zagrała brawurowo siostrę Morrison w komedii "Ciało". – Maja stworzyła znakomity duet z Izą Kuną. Po siedmiu latach od tamtej współpracy z przyjemnością obserwowałem jak wspaniale rozwinął się jej talent. Jestem przekonany, że duet Maja Hirsch-Dominika Kluźniak dostarczy widzom wielu niezapomnianych wrażeń – mówi Andrzej Saramonowicz, scenarzysta, reżyser i producent "Jak się pozbyć cellulitu".

"Jak się pozbyć cellulitu" to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć. W rolach mniej lub bardziej natrętnych mężczyzn zobaczymy Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała Rutkowskiego.

Producentem "Jak się pozbyć cellulitu" filmu jest Warner Bros. To pierwsza produkcja, która jest wynikiem kontraktu zawartego między polskim oddziałem hollywoodzkiego studia a Andrzejem Saramonowiczem i jego firmą San Graal.


"Jak się pozbyć cellulitu" trafi do kin 4 lutego 2011.
Udostępnij: