Harley Quinn i Joker spotkają się we własnym filmie

ScreenRant / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Harley+Quinn+i+Joker+spotkaj%C4%85+si%C4%99+we+w%C5%82asnym+filmie-124152
Warner Bros. Pictures i DC Entertainment nie uznają czegoś takiego jak "zbyt napięty grafik". W planach studiów pojawił się właśnie kolejny film, który leży niezbyt daleko od będących w przygotowaniu sequela "Legionu samobójców" oraz "Gotham City Sirens". Przynajmniej w jednym z nich (tym drugim) pojawi się Margot Robbie jako Harley Quinn. Nowy film, o którym tu mowa, również będzie miał w obsadzie aktorkę. Jego tytuł? "Harley Quinn vs. Joker".


Projekt opisywany jest jako spin-off, za produkcję którego ma odpowiadać Geoff Johns. Na razie nie wiadomo, o czym konkretnie opowie, choć tytuł z grubsza rysuje pewną linię fabularną. Czy możemy zakładać, że miłość między dwojgiem kochających bladą cerę i szminkę kryminalistów wkrótce się skończy?

Jared Leto nie chciał niedawno potwierdzić, czy pojawi się w drugiej części "Legionu samobójców". Wielu odczytało w tym zapowiedź rychłego porzucenia roli. A może aktor po prostu zamienił "Legion" na "Harley Quinn vs. Joker"?

Status wielu zapowiedzianych przez DC filmów wydaje się niejasny, studio tymczasem wciąż dodaje do puli nowe tytuły. "Flash" i "Legion samobójców 2" poszukują reżyserów. "The Batman" będzie przepisany na nowo. W kolejce czekają "Gotham City Sirens", "Shazam!", "Wonder Woman 2" i "Batgirl", nie mówiąc nawet o takich filmach jak "Cyborg", "Nightwing" czy "Green Lantern Corps".
Udostępnij: