Ian McKellen pożegnał się już z rolą Magneto

Cinema Blend / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ian+McKellen+po%C5%BCegna%C5%82+si%C4%99+ju%C5%BC+z+rol%C4%85+Magneto-111974
Wszystko wskazuje na to, że "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" było pożegnaniem z dwójką ulubionych mutantów całej serii. Najpierw Patrick Stewart ogłosił, że nie pojawi się w "X-Men: Apocalypse" jako Charles Xavier i wątpił, by miał jeszcze do roli powrócić, a teraz to samo stwierdził Ian McKellen.Odtwórca roli Erika Lehnsherra, czyli Magneto, powiedział dziennikarzowi Digital Spy, że nic nie wie na temat tego, jakoby miał wystąpić "X-Men: Apocalypse". Dodał też, że nie sądzi, aby miał jeszcze kiedykolwiek wcielić się w słynnego mutanta. Aktor pogodził się z tym, że jego miejsce zajął Michael Fassbender.

Dla fanów oryginalnego cyklu powyższa wiadomość może być bolesna. "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" nie wydaje się bowiem pożegnaniem z bohaterami. Fani mogli więc liczyć na to, że w którymś z kolejnych obrazów Professor X i Magneto dostaną szansę na odejście z cyklu w sposób godny tak epickich postaci.

Na pocieszenie pozostaje fanom fakt, że Hugh Jackman nie zniknie ot tak z ekranów. Jego pożegnaniem z postacią Logana będzie planowany "Wolverine 3".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones