Michelle Yeoh i Pete Davidson w "Transformers: Przebudzenie bestii"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michelle+Yeoh+i+Pete+Davidson+w+%22Transformers%3A+Przebudzenie+bestii%22-148023
Michelle Yeoh i Pete Davidson w "Transformers: Przebudzenie bestii"
źródło: Getty Images
autor: Gareth Cattermole
Michelle Yeoh ("Wszystko wszędzie naraz") i Pete Davidson ("Bodies Bodies Bodies") to aktorzy, których usłyszymy w uniwersum Transformersów. Oboje użyczą swoich głosów w "Transformers: Przebudzenie bestii", nowym widowisku osadzonym w XX wieku. Premiera została zapowiedziana na przyszły rok.

"Transformers: Przebudzenie bestii" – co wiemy o widowisku?
Akcja "Transformers: Przebudzenie bestii" ma rozgrywać się w latach 90. Na ekranie prócz Autobotów pod wodzą Optimusa Prime'a pojawią się również Maximale, czyli Autoboty mające kształt zwierząt (głosu ich przywódcy Optimusowi Primalowi użyczy Ron Perlman), a także Terrorcony – zombie-roboty. Ludzi będą reprezentować na ekranie były wojskowy Noah (Anthony Ramos) oraz pracownica muzeum Elena (Dominique Fishback). Widowisko planowane jest jako spektakularne kino przygodowe, które zabierze widzów do tak egzotycznych miejsc jak Machu Picchu.

Yeoh zagra Airazor, serce grupy Maximalów, która przybiera postać jastrzębia. Davidson zostanie filmowym Miragem, buńczucznym autobotem, który będzie miał wygląd samochodu Porsche 911.

Angażem aktorów w mediach społecznościowych pochwalił się reżyser filmu Steven Caple Jr., który umieścił wideo ze studia nagraniowego. Michael Bay jest jednym z producentów "Transformers: Przebudzenie bestii". Amerykańska premiera została wyznaczona na 9 czerwca 2023 roku.

Yeoh i Davidson – skąd ich znamy?Pete Davidson to amerykański komik znany z występów w Saturday Night Live. W jego filmografii znajdziemy takie tytuły jak "Wykolejona", "Król Staten Island" czy "Legion samobójców: The Suicide Squad". Ostatnim projektem aktora jest horror "Bodies Bodies Bodies", który pojawił się na kinowych ekranach we wrześniu.


Innym tegorocznym projektem studia A24 była komedia "Wszystko wszędzie naraz". Główną rolę zagrała w niej Michelle Yeoh, aktorka znana z filmów "Przyczajony tygrys, ukryty smok", "Bajecznie bogaci Azjaci", "Jutro nie umiera nigdy" czy "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni". W niedalekiej przyszłości zobaczymy ją m.in. w serialu "Wiedźmin: Rodowód krwi", a także w "Avatar: Istota wody", kontynuacji hitu z 2009 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones