Jaką rolę odegra Aaron Paul w trzecim sezonie "Westworld"?

The Wrap / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jak%C4%85+rol%C4%99+odegra+Aaron+Paul+w+trzecim+sezonie+%22Westworld%22-133928
Jonathan Nolan i Lisa Joy, twórcy "Westworld", zdradzili kilka szczegółów nadchodzącego trzeciego sezonu serialu. Dowiedzieliśmy się m.in. nowych rzeczy o postaci, w jaką wcieli się Aaron Paul.


Znany z "Breaking Bad" aktor ma wcielić się w pracownika budowlanego, którego ścieżki krzyżują się z graną przez Evan Rachel Wood Dolores, gdzieś w Los Angeles niedalekiej przyszłości. Będzie on miał na nią duży wpływ. Dolores tymczasem - razem z innymi zbiegłymi "hostami" - dozna potężnego szoku kulturowego związanego z doświadczeniem prawdziwego świata. Bohater Aarona wystawi na próbę przekonania Dolores na temat ludzkiej natury, zapowiada Nolan. To typ osoby, która nie odwiedza Westworldu.

Scenarzysta obiecuje też, że nowy sezon nie będzie taką "zgadywanką", jak poprzedni. Ma to być opowieść o spotkaniu "hostów" z ich twórcami.Ale, choć bohaterowie opuszczają westernową scenografię, Dziki Zachód "jako miejsce akcji i jako etos" ma pozostać kluczowym elementem serialu. Chodzi o ideę Zachodu jako dzikiego miejsca, gdzie za kolejnym wzgórzem, za horyzontem, nie obowiązują zasady, powiedział Nolan. Na poziomie tematycznym Dolores pojawia się, by odkryć, co stało się z prawdziwym Zachodem.

W trzecim sezonie pojawi się więcej nowych aktorskich twarzy, m.in. Lena Waithe, Scott Mescudi i Marshawn Lynch. Premiera w 2020 roku na HBO.
Udostępnij: