Jak wyglądałyby "Gwiezdne wojny" Wesa Andersona? AI spełnia marzenia

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jak+wygl%C4%85da%C5%82yby+%22Gwiezde+wojny%22+Wesa+Andersona+Zobaczcie+zwiastun+AI+%E2%80%93+Filmweb-150568
Jak wyglądałyby "Gwiezdne wojny" Wesa Andersona? AI spełnia marzenia
Współczesne osiągnięcia technologiczne nie pozostawiają żadnych pytań bez odpowiedzi. Ani koncepcji bez realizacji. Nawet tych najbardziej abstrakcyjnych i fantazyjnych. Chcielibyście na przykład widzieć, jak wyglądałyby "Gwiezdne wojny" w reżyserii Wesa Andersona? Proszę bardzo. Kanał Curious Refuge zaspokaja ciekawość nawet bez zaangażowania samego Wesa Andersona. Oto AI stworzyło bowiem Andersonowski zwiastun "The Galactic Menagerie". Widzimy w nim nie tylko charakterystyczny styl reżysera "Kochanków z Księżyca" czy "Pociągu do Darjeeling", ale też jego ulubionych aktorów, w tym: Scarlett Johansson, Jeffa Goldbluma, Billa Murraya, Adriena Brody'ego, Willema Dafoe, Edwarda Nortona, Timothée Chalameta oraz Owena Wilsona jako Vadera.


Jak wyglądałyby "Gwiezdne wojny" nakręcone przez Wesa Andersona?


Wypuszczony przez Curious Refuge zwiastun zrobił w sieci niemałe zamieszanie, zarówno wzbudzając zachwyt, jak i dając dla niektórych mocny dowód na to, że Wes Anderson nie powinien nigdy nawet myśleć o stawaniu za kamerą filmu z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Niezależnie od opinii, trzeba przyznać, że ten fałszywy amalgamat wyobraźni Wesa Andersona z motywami charakterystycznymi dla Star Wars może być niemal bezwysiłkowym sprawdzianem, czy o takim połączeniu w ogóle warto myśleć. 

A Wy jak sądzicie? Czy Wes Anderson sprawdziłby się jako reżyser "Gwiezdnych wojen"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones