Żeby pokonać AI, musi zaufać AI. Oto Jennifer Lopez w zwiastunie widowiska SF "Atlas"

Filmweb autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jennifer+Lopez+w+nowym+zwiastunie+widowiska+SF+%22Atlas%22-155186
Żeby pokonać AI, musi zaufać AI. Oto Jennifer Lopez w zwiastunie widowiska SF "Atlas"
źródło: Materiały prasowe
W internecie właśnie pojawił się pełen zwiastun widowiska science-fiction "Atlas", którego gwiazdą jest Jennifer Lopez. To produkcja platformy Netflix, która zadebiutuje w serwisie 24 maja. Zobaczcie pierwszą zapowiedź filmu o kobiecie, która, żeby pokonać sztuczną inteligencję, musi... zaufać sztucznej inteligencji.
  

"Atlas" – co wiemy o wspólnym projekcie Jennifer Lopez i Simu Liu?GettyImages-1834369914.jpg Getty Images © Kayla Oaddams


Film "Atlas" przedstawia ponurą wizję przyszłości. Zdominowany przez sztuczną inteligencję świat pogrążony jest w wojnie. Aby doprowadzić do jej końca, stojący po stronie maszyn żołnierz chce całkowicie unicestwić ludzi. Jennifer Lopez wcieli się w tytułową bohaterkę – kobietę, która podejmie walkę o przyszłość gatunku. Będzie jednak musiała wejść w sojusz z tym, czego boi się najbardziej, czyli przedstawicielem sztucznej inteligencji.

Za sterami produkcji stanął Brad Peyton ("San Andreas"). Scenariusz napisał Leo Sardarian, a ostatnie poprawki na tekst naniósł Aron Eli Coleite ("Star Trek: Discovery", "Locke & Key"). W pozostałych rolach wystąpili Sterling K. Brown ("American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona") i Abraham Popoola ("Cruella").
 

"Atlas" – zobacz zwiastun widowiska SF z Jennifer Lopez
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones