Dziś nowy zwiastun "Deadpool & Wolverine". Zobacz plakat

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jutro+nowy+zwiastun+%22Deadpool+%26+Wolverine%22.+Dzi%C5%9B+plakat-155165
Dziś nowy zwiastun "Deadpool & Wolverine". Zobacz plakat
Ryan Reynolds ujawnił, że już jutro zobaczymy nowy zwiastun komiksowego widowiska "Deadpool & Wolverine". W ramach przystawki gwiazdor zaprezentował fanom plakat filmu, w którym wystąpił wspólnie z Hugh Jackmanem.


Co wiemy o "Deadpoolu 3"?"Deadpool 3" będzie pierwszym filmem o Deadpoolu nakręcony po przejęciu studia 20th Century Fox przez Disneya. Fanów, którzy obawiają się, że przejście do uniwersum Marvela oznacza "Deadpoola" z kategorią PG-13, uspokoił swego czasu Kevin Feige. Szef Marvel Studios zapewnił, że trójka zachowa kategorię R.     
 
Reżyserem filmu jest Shawn Levy. Reżyser ma już na koncie współpracę z Ryanem Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie dwa filmy. Pierwszym był "Free Guy" (2021), a drugim "Projekt Adam" (2022). Ponadto w filmografii Levy'ego są m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011), "Stażyści" (2013) oraz serial "Stranger Things" (Levy wyreżyserował 6 odcinków).

Levy i Reynolds napisali również scenariusz "Deadpool & Wolverine" do spółki z Zebem Wellsem, Rhettem Reese'em i Paulem Wernickiem.

"Deadpool & Wolverine" - teaserPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones