Keanu Reeves gwiazdą komiksowego widowiska Sony "Kraven"?

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Keanu+Reeves+gwiazd%C4%85+komiksowego+widowiska+Sony+%22Kraven%22-141219
Keanu Reeves gwiazdą komiksowego widowiska Sony "Kraven"?
źródło: Getty Images
autor: Jeff Kravitz
Po sieci krąży ostatnio plotka, jakoby studio Sony zaproponowało Keanu Reevesowi główną rolę w komiksowym widowisku "Kraven". Miałby się wcielić w postać znaną jako Kraven The Hunter.

Film przygotowywany jest w ramach uniwersum Sony bazującego na komiksach Marvela. Kiedy ostatnio pisaliśmy o projekcie, pozycję reżysera negocjował J.C. Chandor, a nad scenariuszem pracował Richard Wenk.

Kraven alias Sergei Kravinoff uważa się za najlepszego myśliwego na świecie. Poluje na człowieka-pająka, aby udowodnić wszystkim, że nie ma dla niego celów niemożliwych. Łowca nie używa broni. Ma nadludzką siłę, zwinność oraz niezwykle wyostrzone zmysły, dzięki którym gołymi rękami potrafi pokonać każdego przeciwnika.

Nie jest to pierwszy projekt bazujący na komiksach Marvela, z którym wiązane jest nazwisko Keanu Reevesa. W przeszłości sugerowano, że może wystąpić w serialu "Moon Knight" lub w "Eternals" jako Druig. Podobno Marvel proponował mu też rolę Yon-Rogga w "Kapitan Marvel", ale Reeves wolał nakręcić "Johna Wicka 3".
Udostępnij: