Keener i Ruffalo będą podróżować w czasie z Reynoldsem

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Keener+i+Ruffalo+b%C4%99d%C4%85+podr%C3%B3%C5%BCowa%C4%87+w+czasie+z+Reynoldsem-140354
Keener i Ruffalo będą podróżować w czasie z Reynoldsem
Mark Ruffalo ("Avengers: Koniec gry") i Catherine Keener ("Sicario 2") zasilą gwiazdorską obsadę realizowanego dla Netfliksa akcyjniaka  "The Adam Project" z  Ryanem Reynoldsem w głównej roli. 


Bohaterem filmu będzie fajtłapowaty podróżnik w czasie (Reynolds), który musi zawiązać sojusz ze swoim 13-letnim jestestwem (Walker Scobell) celem uratowania swojego ojca, genialnego fizyka (w tej roli Ruffalo). Na przeszkodzie stanie mu jednak tajemnicza kobieta (Keener), która ukradła potężną technologię wspomnianemu ojcu i planuje użyć jej w niecnych celach. 

W obsadzie są również Jennifer Garner i Zoe Saldana, z kolei za kamerą stanie Shawn Levy ("Stranger Things"), który z Reynoldsem miał już okazję spotkać się na planie komedii sci-fi "Free Guy". 

Netflix wykupił prawa do produkcji, kiedy wielkie studia zastanawiały się, jaką strategię dystrybucyjną przyjąć w związku z wybuchem pandemii koronawirusa. W zeszłym roku gwiazdor "Deadpoola" wspólnie z Michaelem Bayem zrealizował dla streamingowego giganta film "6 Underground". Wiadomo też, że zarówno Jennifer Garner, jak i Zoe Saldana wystąpią w innych produkcjach sygnowanych czerwoną N-ką. Garner będziemy mogli zobaczyć w komedii "Yes Day", zaś Saldana zagra w serialu limitowanym "From Scratch". 
Udostępnij: