To będzie wydarzenie roku? Teaser nowego westernu Kevina Costnera

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Kevin+Costner+wraca+do+kinowego+westernu.+Premiera+w+2024+roku-152325
To będzie wydarzenie roku? Teaser nowego westernu Kevina Costnera
Warner Bros. ogłosił, kiedy do kin trafi western Kevina Costnera "Horizon: An American Saga". Jak się okazuje, film jest tak ogromny, że nie zostanie pokazany od razu w całości. Widzowie zobaczą go w dwóch częściach.

Kiedy "Horizon: An American Saga" trafi do kin?Western Kevina Costnera zapowiadany jest jako nakręcone z rozmachem widowisko historyczne. Obraz ma stanowić początek trylogii przedstawiającego czasy ekspansji osadnictwa białego człowieka na zachodzie Ameryki. Projekt ma być kompleksowym freskiem pokazującym różne aspekty i punkty widzenia. Będzie to historia ludzi zmagających się z bezwzględną przyrodą, ich interakcji z rdzennymi mieszkańcami zasiedlanych ziem oraz determinacji i bezwzględności w dążeniu do celu.

Pierwsza część "Horizon: An American Saga" trafi do amerykańskich kin 28 czerwca 2024 roku. Na część drugą widzowie nie będą musieli długo czekać. Premiera wyznaczona została bowiem na 16 sierpnia 2024 roku.


Kevin Costner nie tylko w filmie występuje. Jest także reżyserem, współautorem scenariusza oraz głównym producentem.

Gwiazdami filmu są Sienna Miller i Sam Worthington. W obsadzie znaleźli się m.in. Danny Huston, Jamie Campbell Bower, Luke Wilson, Thomas Haden Church, Alejandro Edda, Tatanka Means, Michael Rooker, Isabelle Fuhrman, Ella Hunt, Abbey Lee, Jena Malone i Will Patton.

Teaser filmu "Horizon: An American Saga"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones