"Horizon: An American Saga": Kevin Costner w zwiastunie swojego westernu

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Horizon%3A+An+American+Saga%22%3A+Kevin+Costner+w+zwiastunie+swojego+westernu-154314
"Horizon: An American Saga": Kevin Costner w zwiastunie swojego westernu
źródło: Materiały prasowe
W sieci zadebiutował pełen zwiastun "Horizon: An American Saga", dwuczęściowego westernu, którego reżyserem jest Kevin Costner. Czy gwiazdorowi serialu "Yellowstone" uda się powtórzyć sukces "Tańczącego z wilkami"? Zobaczcie, jak zapowiada się jego nowy film.

O czym opowie "Horizon: An American Saga"?

Western Kevina Costnera zapowiadany jest jako nakręcone z rozmachem widowisko historyczne. Widowisko ma opowiedzieć o czasach ekspansji osadnictwa białego człowieka na zachodzie Ameryki. Projekt ma być kompleksowym freskiem pokazującym różne aspekty i punkty widzenia. Będzie to historia ludzi zmagających się z bezwzględną przyrodą, ich interakcji z rdzennymi mieszkańcami zasiedlanych ziem oraz determinacji i bezwzględności w dążeniu do celu.  

Pierwsza część "Horizon: An American Saga" trafi do amerykańskich kin 28 czerwca 2024 roku. Na część drugą widzowie nie będą musieli długo czekać. Premiera wyznaczona została bowiem na 16 sierpnia 2024 roku.
  
Kevin Costner jest nie tylko gwiazdą, ale i reżyserem, współautorem scenariusza oraz głównym producentem filmu.

Gwiazdami produkcji są Sienna Miller i Sam Worthington. W obsadzie znaleźli się również m.in. Danny Huston, Jamie Campbell Bower, Luke Wilson, Thomas Haden Church, Alejandro Edda, Tatanka Means, Michael Rooker, Isabelle Fuhrman, Ella Hunt, Abbey Lee, Jena Malone i Will Patton.

"Horizon: An American Saga" - zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones